Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЛЕВСКИ - БАТЕ Борисов


medium33

Recommended Posts

абе хора що веднъж не погледнете реално на нещата! Значи 1-во получавате уникален шанс да играете ШЛ,2-ро уникален късмет при жребия вадите (при положение че сте непоставени)... е какво повече искате ! Смешно е да се говори за контузии,постройки и т.н., просто в този момент е най-достойно да си признаете че незаслужавате да играете в групите и толкоз. Просто споделям мнение.

Поздрави !

 

 

Усещам че тая тема няма да просъществува още дълго :mrgreen:

 

 

ModEDIT: Темата ще съществува докато спазваме добрия тон

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо-искам само да вметна...

 

Искрене,

 

Не ме разбра. Аз не коментирам играта на Левски/ЦСКА или който и да е друг отбор. Писах за коментаторите и най-вече за това че коментират това което им се иска, а не това което става....

 

За колегата със забележките отностно мястото на темата - добрия тон се спазва, темата не противоречи на никое правило във форума, интересна е за доста хора (което се вижда от броя коментари) и т.н. С други думи нито една причина да се затваря. Ако не ти харесва - има линк да НЕ наблюдаваш съответната тема. Ползвай го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата наистина не е автомобилна , а още по-малко шкодаджийска , но тук сигурно достатъчно хора се интересуват от спорт . Причината , поради която е в този форум , е че тук спорът е на много по-високо ниво , без състезания по надпсуване и без ненормалници . Естествено , от някои клишета не можем да избягаме , всепак футболни разисквания се водят толкова отдавна.Blackpearl , ти сериозно се зае да ни покажеш цялата конспирация в нашия футбол , но за да можем да си гледаме мачовете , на нас ни трябв вяра , че това , което гледаме е истинско , иначе ще гледаме кеч :smt004 . Моля те , не ни отнемай нашия дядо Коледа :mrgreen: ! TIG ,ти къде се буташ у А група , бе ,цесекар ( майтапя се :mrgreen: ) . Пешо , а ти според мен ревнуваш любимия си отбор и искаш да има по-малко фенове . Нормално е като играят силно момчетата да имат повече фенове , а като ги бие Тампере да ги критикуват . А мисълта " Левски си е Левски - това е България " би била обидна за феновете на другите отбори , ако не беше толкова откровено лумпенска , дано да цитираш , да не е лично твоя .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета горе главата. Вчера имаше мисъл в играта( за разлика от мача с Вердер). На прав път сме и аз съм оптимист. Само малко време да мине и мисля че ще се върне радостта. Дано за тези две седмици се отпушат нападателите срещу нашите бг отборчета за самочувствие. Незнам дали ще успееме да отстраним беларусите, но мисля че няма да играеме само 4 мача в евротурнирите.
Евала , надявам се да си прав :!: А в групите на УЕФА ще играем ОЩЕ 4 мача :?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато Левски влезе преди 2 години,какви играчи имаше,Ангелов,Бардон.........няма да ги изброявям
...Колега, ако позволиш да добавя и-Станимир Стоилов-главния "виновник" за влизането на Левски в групите. Именно той направи от тези момчета играчи, той надуши кой става и кой-не. Левски не биваше да се разделя с него само защото този сезон не вървяха много добре. Всеки треньор, както и играчите си имат спадове и възходи, давам за пример Алекс Фъргюсън, който (между другото не ми е от любимците ;) ) вече ако не се лъжа е 22 години начело на Ман и той е имал трудни моменти, но отборът не го е изхвърлил като мръсна котка на улицата. Това мисля, че е един от основните проблеми на футбола в България-треньорите се сменят като носни кърпички-тъкмо отборът се нагоди към някаква игра-изхвърлят треньора, идва нов, пренарежда, продава, купува и става едно мазало... Нищо против Левски, но мисля, че на този новосформиран отбор все още му е рано да мисли за ШЛ. Може би след година-две, но не и сега. Все пак-пожелавам им успех в Беларус.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата наистина не е автомобилна , а още по-малко шкодаджийска , но тук сигурно достатъчно хора се интересуват от спорт . Причината , поради която е в този форум , е че тук спорът е на много по-високо ниво , без състезания по надпсуване и без ненормалници . Естествено , от някои клишета не можем да избягаме , всепак футболни разисквания се водят толкова отдавна.Blackpearl , ти сериозно се зае да ни покажеш цялата конспирация в нашия футбол , но за да можем да си гледаме мачовете , на нас ни трябв вяра , че това , което гледаме е истинско , иначе ще гледаме кеч :smt004 . Моля те , не ни отнемай нашия дядо Коледа :mrgreen: ! TIG ,ти къде се буташ у А група , бе ,цесекар ( майтапя се :mrgreen: ) . Пешо , а ти според мен ревнуваш любимия си отбор и искаш да има по-малко фенове . Нормално е като играят силно момчетата да имат повече фенове , а като ги бие Тампере да ги критикуват . А мисълта " Левски си е Левски - това е България " би била обидна за феновете на другите отбори , ако не беше толкова откровено лумпенска , дано да цитираш , да не е лично твоя .

 

Колега изобщо не ревнувам "отбора на народа" а ти май си противоречиш защо да ги ревнувам като после пиша че "Левски си е Левски - това е България" и кое му е нормалното когато има победи да има повече фенове и обратно, не съм казвал да не се коментират след като играят слабо, а да не се крият, та точно това е ненормалното. Или си истински фен или не си. Просто казано!

А кое е лумпенско изказване, като това което съм написал по горе е доказано със статистика мнгогкратно. Въпреки че ти ако си истински Левскар трябва да го знаеш!

Успех :!: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам пак да се намеся.С пример за публиката-да ме прощава Ван Перси.

Тъй като съм фен на Ливърпул-отбор с невероятна публика!

Публика която винаги пее в 90 мин невероятната You'll never walk alone.

Ливърул падна на Анфилд с 2-5 от Арсенал за купата и феновете пееха все по-силно и по-силно.

На следващия ден ,нашите скъпи спортни журналисти написаха в М.Мач-ВЕРНИ ДО ЗАТЪПЯВАНЕ и оплюха публиката,как след такава слаба игра,срещу резервите на Арсенал,можели да дерат гърла и да си знаят своето,а то е едно и също ВИНАГИ.

 

Ето това са фенове,това е публика..........Никога не обръщата гръб,търпяща провали,падения и ...........всичко останало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не сравнявам.няма място за сравнение-исках да посоча факта,че Меридиян Мач написа статия за агитката на Мърсисайдци със заглавие: "Верни до затъпяване"- а после имаме претенции...........

Какво да сравнявам Англичаните са велики,Холандците са ЛУДИ-агитките на РОДА,Фейенорд,Аякс,ПСВ,си уреждат бой през интернет,чрез кодирани съобщения и отиват с вериги,боксове и тн,ама за тях нищо не пишат-в Прага,Славия и Спарта ще си извадят очите-и за тях не пишат.Имаме се за верни фенове и тн,а какво правим .............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на ЦСКА мога само да си мисля, че Левски унищожи стореното от нас, подарено им от Боби Михайлов...

.

 

Какво сторихте вие, и какво ни подари Боби Михайлов?

 

Да не би да си платихте данъците или осигуровките, да не би да имате изряден стадион и т.н.

Вече не е време "оно" да минавате между капките и трябва да разберете че има правила и извън терена, които за всички.

 

Поздрави!

 

 

Не съм фен нито на ЦСКА нито на ЛЕВСКИ, но едно е ясно.....ЛЕВСКИ беше с 16 т. след ЦСКА, а ЦСКА заслужено стана шампион...........Явно на ЛЕВСКИ даже и подареното им участие в Евротурнирите им е много.....да си кажем честно: ЛЕВСКИ се наакаха......а Батков се изложи.... и за съжаление пострада Българският футбол........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Не съм фен нито на ЦСКА нито на ЛЕВСКИ, но едно е ясно.....ЛЕВСКИ беше с 16 т. след ЦСКА, а ЦСКА заслужено стана шампион...........Явно на ЛЕВСКИ даже и подареното им участие в Евротурнирите им е много.....да си кажем честно: ЛЕВСКИ се наакаха......а Батков се изложи.... и за съжаление пострада Българският футбол........

 

Не бързай със заключенията, има още един мач.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,нека не отписваме Левски.

Обаче не мога да не се съглася с колегата,че Батков се ..... за пореден пъt.

По миналата година при теглене на жребия (ШЛ) се изказа-Най-губещия отбор е Вердер-какво стана.Сега каза,че ако паднат на Герена,трябва да хване гората.!акаме го на палатки.........

Добре е тези изказвания да имат покритие.Нека си буде арогантен,но нека Левски мачкат и с действията си да подкрепят думите му............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЦСКА-р. Но наистина смятам че Левски има сериозен шанс на реванша. Не че ще им стискам палци, но смятам че ще победят с поне 3 гола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЦСКА-р. Но наистина смятам че Левски има сериозен шанс на реванша. Не че ще им стискам палци, но смятам че ще победят с поне 3 гола.

 

Евала колега ;), скоро не бях срещал трезво и нормално мислещ цесекар.

Сигурен съм че ще ги отстраним!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм Левскар, ама не съм толкова сигурен ;)

 

Ако дотогава се намери читав треньор, който да успее да подреди футболистите и да им каже какво да правят, и те проявят характер - би трябвало да ги бием. Друг е въпроса, че ако влезем в шампионската лига там как ще ни лупат просто не ми се мисли.

 

Нашите нищо не играят в момента ... само с желание и мотивация нестава (доказа го националния при Стоичков).

Затова мисля, че е добре че толкова бързо се отървахме от Вили. Друг е въпроса, че той не заслужаваше такава участ след само 4 официални мача в Левски, но публиката нямаше никакъв кредит на доверие към него. Просто той дойде в неподходящ момент. Публиката си иска Мъри (по-долу че напиша защо) и който и да беше дошъл на негово място щяха да го грабнат толкова рано.

В интерес на истината - ако бяхме вкарали последните 3 дузпи щяхме да бием Вердер, вероятно и Вихрен, а трактористите си тръгваха с разлика. И тогава Вуцов щеше да е бетон на Герена, а Левски да продължава да играе безидейно и на мускули.

 

Големия грешник е Батков. Изобщо не му трябваше да уволнява Мъри и Наско. Такъв треньор може да бъде мечта за всеки отбор - интелигентен, отдаден на работата си, обичащ отбора и най-вече можещ. Не че и той не правеше грешки, особено през последната година, но постигна толкова и то по-такъв начин, че трябваше да получи най-малкото още 1 сезон пълно доверие от собственика. Между другото - който е бил на стадиона в сряда - по реакциите на публиката е разбрал, че тя е точно на същото мнение.

Батков сам си забърка кашата и сега сам ще си я сърба ... трудно ще намери можещ треньор, току виж изтърве 6-7 млн от лигата, а публиката при всеки неуспех ще скандира името му, комбинирано с доста нецензурни фрази.

 

Най-тъжното обаче е, че нито Левски нито някой друг БГ отбор може да се мери със средноевропейските отбори. Защото имаме много слабо първенство, никаква база, никаква политика за юноши и деца. Затова са ми много странни злобните подмятания на разни фенове на други отбори от типа "вие не сте за там" ... не ние, а никой не е за там.

Защото в БГ футбол се играе в 5-6 мача в годината - между грандовете. През останалото време грандовете играят срещу разни смешни отбори, които като гостуват играят с 10 човека в наказателното поле и се радват ако паднат с по-малко. А като домакини играят грубо и безцеремонно, ако остискат по-добър резултат почва едно лежане, ако пък паднат с малко почва реване от съдиите ... тъжна работа.

 

Това, което постигна Мъри с Левски е много голямо именно защото го постигна въпреки всичко горенаписано.

 

Все пак има надежда - ако в БФС направят нещо смислено и намалят групите - примерно А група с 8-10 отбора и 1 Б група с 2 повече от А, смятам, че за няколко години нивото на футбола може да се вдигне осезаемо. Ама кога и дали БФС ще узреят за тази идея незнам. А дотогава ще гледаме как ни бият смешници и на клубно и на национално ниво ... аз поне вече спрях да се ядосвам, ако стане нещо хубаво - чудесно, ако не стане - здраве да е и ...

 

Само Левски :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЦСКА-р. Но наистина смятам че Левски има сериозен шанс на реванша. Не че ще им стискам палци, но смятам че ще победят с поне 3 гола.
Ииииииииииихааааааааа :mrgreen: . smile119 smile162 smile163 Моля те , не спирай да се изказваш по тази тема :mrgreen: Искаш ли биричка да не ти се схващат пръстите :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм цесекар, от тези болните дето на всеки мач виси в сектор г, и колкото и небългарско да звучи никога не съм се радвал на евроуспехите на левски, но и не съм злорадствал когато са отпадали. с две думи-абсолютно безразлично ми е. този неуспех е просто част от огромното падение на българския спорт като цяло в последните години. общо взето всеки трябва да си гледа в камбанарията. левски дълго се занимаваха с проблемите на цска и е нормално да не се подготват... но какво значи това??? имаше 3 месеца в които отбора можеше спокойно да се подготви !!! а и ако не за шампионска лига, то поне за групите на уефа, нали и там ще играете, защо пак да не стигнете четвъртфинал ??? сега имахте златна възможност да станете много по-силни като отбор отколкото преди 2 години но в крайна сметка май ще продължава целия бг футбол да се надява само на разни чудеса и на нищо повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.