Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЛЕВСКИ - БАТЕ Борисов


medium33

Recommended Posts

Исторически успех или нов шумен провал ? С новосглобен отбор с хиляда кусура и с "особен" треньор Левски влиза в съдбоносна битка с шампиона на ... Беларус . Искрено и силно се надявам моя тим да излезе победител , без значение как , с каква игра , в какъв състав , искам отново да чуя възторжения глас на Томислав Русев , който обявява , че синята приказка продължава !!!Само Левски , Оле! Дай Боже !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на Левски срещу...твърде посредствения отбор от Беларус! Дано да имат още един положителен резултат, който да впишат по и без това доста пустите си шалчета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добрият отбор загуби. Беларусите знаеха какво могат (не много ) и го осребриха . Нашите ще бъдат добър отбор след известно обиграване . Все още имаме шанс , но вече е твърде възможно да се класираме за групите на УЕФА . Три въпроса : 1 . Какъв е този шебек вместо треньор , бе да му ... 2 . Каква е тая физическа подготовка , дето през второто полувреме разликата в класите вместо да се задълбочи , направо се разми 3 . Кой ще научи нашите футболисти на дисциплина ( напр. дузпата да се изпълни от играча , определен от шебека т.т. треньора ) , ане да си мислят , че са в холивудски филм за спорта - героизъм , прегръдки и всичко е простено и забравено . Гонзо се тросна на журналиста : "Аз си нося отговорността ." Ама аз искам да гледам Левски в ШЛ бе , пич ! Дали ще можеш да го уредиш някак , а ! Но да не униваме ! Само Левски !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гонзо, Гонзо, Гонзооооооооооооооо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Новите попълнения играха добре, затова все още има надежда.

Само Левски!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надежда има само за Ники Димитров който е много талантлив млад футболист. Дано да има късмет да оценят в чужбина и да се развива :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега medium33-дай да си говорим реално.

Спечели по-добре подготвения "тактически"(физически) отбор.

 

Левски взеха да ги бият скиори,работници дето физ.подготовка им е на плаца пред завода или на конвейера!

 

Сега сериозно-виждам,че си фен-аз ще изразя мнение като прост зрител,хабящ нерви заради нещо което не си струва.

 

1-никаква подредба и постройка на отбора-без коментар

2-типично за БГ отбор-като тръгне да пада и почва да изсипва топката в нак.поле с надежда да стане нещо-ОК-ама защо си изкара тарана Кръстовчев и пусна ниския бразилец?(лично мое мнение)

3-за БГ отборите най-лошото е футболния манталитет-всички играещи се мислят за звезди и тн.Какво да кажа-тука в Добрич онзи кра..ц Величко ни докара до аматьорите-те ми вървят по центъра,все едно в А група са лидери......а ми взимат по 300лв заплати-големи звезди.

4-за пореден път се показа разликата в поколенията-нека вземем за пример Боримиров-евала за годините му-бореше се човека,с него отбора найстина се чустваше добре-беше му опора-без да изпъква и без стойки-сега нека вземем Гонзолета(Красимирова :) )-стойка все едно само той е човека-това създава изкуствено спокойствие(повярвай играл съм със стари пушки и си казваш те ще измъкнат мача-а ни бият 5-0 )-същата работа-искане да изпъкне-Емил Велев се скъса да вика Хичо,Хичо-Гонзо взе топката,размаха лакти-той е!

Истинския професионалист изпълнява стриктно задачите си-после обяснява не бил страхливец,бил поел отговорност...................

5-треьор-не харесвам Наско на(Сираков)-но той беше казал,докато съм в Левски-Вуцов няма работа тук-той не става.........е май е бил прав човека.Надхитри ни 31 годишен "Треньор" дето в отбора си има,3,4 по-стари от него даже.................

6-разлика в подготовката-виж ги умрели бяха БАТЕ-дръпнали се назад цяло полувреме-ама спокойни и си кретат(уж аха да падне гол,ама).Второто полувреме,даже не мога да го кажа...... за 5 мин вдигнаха леко оборотите-гол (късмет) и пак умряха!.......

 

Е нека сега им викаме,работници,изкуствен отбор и държава...........нека си влязат хората вземат си 7 мил. а ние ще се утешим,че в УЕФА ще мачкаме,после ще е БГ шампионата,после купа на БГ.............................

 

(лично мое мнение)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега medium33-дай да си говорим реално.

Спечели по-добре подготвения "тактически"(физически) отбор.

 

Левски взеха да ги бият скиори,работници дето физ.подготовка им е на плаца пред завода или на конвейера!

 

Сега сериозно-виждам,че си фен-аз ще изразя мнение като прост зрител,хабящ нерви заради нещо което не си струва.

 

1-никаква подредба и постройка на отбора-без коментар

2-типично за БГ отбор-като тръгне да пада и почва да изсипва топката в нак.поле с надежда да стане нещо-ОК-ама защо си изкара тарана Кръстовчев и пусна ниския бразилец?(лично мое мнение)

3-за БГ отборите най-лошото е футболния манталитет-всички играещи се мислят за звезди и тн.Какво да кажа-тука в Добрич онзи кра..ц Величко ни докара до аматьорите-те ми вървят по центъра,все едно в А група са лидери......а ми взимат по 300лв заплати-големи звезди.

4-за пореден път се показа разликата в поколенията-нека вземем за пример Боримиров-евала за годините му-бореше се човека,с него отбора найстина се чустваше добре-беше му опора-без да изпъква и без стойки-сега нека вземем Гонзолета(Красимирова :) )-стойка все едно само той е човека-това създава изкуствено спокойствие(повярвай играл съм със стари пушки и си казваш те ще измъкнат мача-а ни бият 5-0 )-същата работа-искане да изпъкне-Емил Велев се скъса да вика Хичо,Хичо-Гонзо взе топката,размаха лакти-той е!

Истинския професионалист изпълнява стриктно задачите си-после обяснява не бил страхливец,бил поел отговорност...................

5-треьор-не харесвам Наско на(Сираков)-но той беше казал,докато съм в Левски-Вуцов няма работа тук-той не става.........е май е бил прав човека.Надхитри ни 31 годишен "Треньор" дето в отбора си има,3,4 по-стари от него даже.................

6-разлика в подготовката-виж ги умрели бяха БАТЕ-дръпнали се назад цяло полувреме-ама спокойни и си кретат(уж аха да падне гол,ама).Второто полувреме,даже не мога да го кажа...... за 5 мин вдигнаха леко оборотите-гол (късмет) и пак умряха!.......

 

Е нека сега им викаме,работници,изкуствен отбор и държава...........нека си влязат хората вземат си 7 мил. а ние ще се утешим,че в УЕФА ще мачкаме,после ще е БГ шампионата,после купа на БГ.............................

 

(лично мое мнение)

 

Поздрави!

За съжаление мнението ти ми се струва подтискащо точно , а за коментарите по отношение на другата държава , отбор и т. н. - просто запалянковщина на дребно от хора , които би трябвало да се държат малко по- прилично . Не съм чувал Калдерон или Берлускони да ги дрънка такива... Дано Добруджа отново стигнат до елита , както направиха сливналии , там им е мястото :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега-само изразявах мнение-то ясно,че като се обърне леко каруцата пътища много-аз акъл не давам.........

Лошото е дори и да се класират Левски-всичко е залугване,че сме класа,или нещо подобно,а нашия футбол потъва.

Имам доста изиграни мачове с 3ма рефери,публика и имам доста викано УРА-знам,по-точно имам набюдение поне в А регионални,В и Б групите-най-ми е смешно да застане някой и да каже,не съм участвал в уредени мачове.

Та те между селата си уреждат мачовете-камо ли др групи.

 

Сори ако си разбрал погрешно поста ми!

БЕз лоши чуства!

 

И успех на Левски на реванша! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега-само изразявах мнение-то ясно,че като се обърне леко каруцата пътища много-аз акъл не давам.........

Лошото е дори и да се класират Левски-всичко е залугване,че сме класа,или нещо подобно,а нашия футбол потъва.

Имам доста изиграни мачове с 3ма рефери,публика и имам доста викано УРА-знам,по-точно имам набюдение поне в А регионални,В и Б групите-най-ми е смешно да застане някой и да каже,не съм участвал в уредени мачове.

Та те между селата си уреждат мачовете-камо ли др групи.

 

Сори ако си разбрал погрешно поста ми!

БЕз лоши чуства!

 

И успех на Левски на реванша! :mrgreen:

Дай боже да се класират ! И ни най малко не се засягам от твоята доста точна критика , напротив ! А за купените мачове съм чувал доста след 13 години в спорта - пример Ботев - Добруджа 3 : 0 сезон 96 / 97 Купиха си Ботев мача на полувремето при 0:0 та Лилчо Арсов го беше срам да излезе от съблекалнята след мача . Слава богу в моя спорт ( баскетбол ), поне по времето когато играех( 85-97 г.)договорките бяха изключителна рядкост и мога да кажа спокойно и честно , че никога не съм участвал в такива.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и още много(тогава ако не ме лъже памета за 100бондака ставаше въпрос) сегашни пари!(дадени от Ботев)

Добруджа-Етър-3:0 3-гола на Григораш-трябваше мача да е 1-0-ама нашия не разбрал и наниза 3!

 

Добруджа-Металург-Венко Попов и Емо Мицански прибират прилична сума за 0-0.

85мин ъглов Мицански изпълнява и гледа Попов зад дъгата(и си казва я да му центрирам-нали и той знае уговорката)Венко Попов решава да я посрешне от воле(защитник-кога ще вкара)-да ама я забоде в ъгъла на Стойчо Драгов-после връщаха кешовицата.

Пък във Варна Спартак колко ни лягаха..............

То за футбол и интриги-цяла вечер да пиша няма да ми стигне........

Да не се отклоняваме от темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на ЦСКА мога само да си мисля, че Левски унищожи стореното от нас, подарено им от Боби Михайлов...

 

Но като българин ме е срам от резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така:

 

Преди 2г. когато Левски влезе в Шампионската лига, всички станаха изведнъж от Левски и се радваха повече от мен. Следващата година ни отстраниха Тампере и пак започнаха всички да "разбират от футбол"-коментари, забележки и т. н.

Тази година имахме уникален шанс да влезем в Шампионската лига, но Вили за едно е прав: нямяхме време да се подтотвим, и както каза Г. Петков-ние не сме осъзнали за какво играем.

 

Гонзо си остава много голям и завинаги въпреки изпуснатата втора поредна дузпа в продължение на 4 дни. Видя се че е мъж още веднъж след като взе топката от Н. димитров при дузпата. Искаше му се /а и на нас/ да счупи каръка и да започне да вкарва, но уви..

 

И какво днес всички вече са срещу отбора и треньора /който и да е той/ защото смешните беларуси имаха една единствена опасност пред нашата врата, за съжаление Еньо Кръстовчев не си свърши работата и ...

След това, а пък и преди това бих казал-положения, положения и не влиза. Най-добрия нападетел на А група за 2007 г.-Г. Христов и струващия 1 мил. - Карлос изпускаха положения които не се изпускат от "зведи" по принцип. Има още един мач и аз съм 100% оптимист че ще успеем.

ЛЕВСКИ си е ЛЕВСКИ - това е България, и винаги ще бъде над всичко за мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на ЦСКА мога само да си мисля, че Левски унищожи стореното от нас, подарено им от Боби Михайлов...

.

 

Какво сторихте вие, и какво ни подари Боби Михайлов?

 

Да не би да си платихте данъците или осигуровките, да не би да имате изряден стадион и т.н.

Вече не е време "оно" да минавате между капките и трябва да разберете че има правила и извън терена, които за всички.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на ЦСКА мога само да си мисля, че Левски унищожи стореното от нас, подарено им от Боби Михайлов...

 

e това е върховна глупост.

Левски тази година не беше за шамшионска лига, но знаеш ли кога БГ отбор щеше да види изобщо този турнир ако бяхме отказали да играем. Правилата са такива.

Колкото до стореното от вас има си поговорка : Каквото човек сам си стори никои друг не може да му стори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на ЦСКА мога само да си мисля, че Левски унищожи стореното от нас, подарено им от Боби Михайлов...

 

e това е върховна глупост.

Левски тази година не беше за шамшионска лига, но знаеш ли кога БГ отбор щеше да види изобщо този турнир ако бяхме отказали да играем. Правилата са такива.

Колкото до стореното от вас има си поговорка : Каквото човек сам си стори никои друг не може да му стори.

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета горе главата. Вчера имаше мисъл в играта( за разлика от мача с Вердер). На прав път сме и аз съм оптимист. Само малко време да мине и мисля че ще се върне радостта. Дано за тези две седмици се отпушат нападателите срещу нашите бг отборчета за самочувствие. Незнам дали ще успееме да отстраним беларусите, но мисля че няма да играеме само 4 мача в евротурнирите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на ЦСКА мога само да си мисля, че Левски унищожи стореното от нас, подарено им от Боби Михайлов...

 

e това е върховна глупост.

Левски тази година не беше за шамшионска лига, но знаеш ли кога БГ отбор щеше да види изобщо този турнир ако бяхме отказали да играем. Правилата са такива.

Колкото до стореното от вас има си поговорка : Каквото човек сам си стори никои друг не може да му стори.

 

Колега,нищо против Левски и тн......Но айде да не говорим за правила-понеже който каквото каже по ТВто и ние му вярваме.....А далеч не е така..................Но нека вярваме каквото ни кажат..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[... който каквото каже по ТВто и ние му вярваме.....

 

Те наще спортни коментатори обикновено не гледат мача който коментират! Важи не само за футбола, но и за F1 и останалите спортове. Срамота е, но е факт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо-искам само да вметна;

 

Когато Левски влезе преди 2 години,какви играчи имаше,Ангелов,Бардон.........няма да ги изброявям.

В отбора имаше игрова дисциплина,постройка и ред.....Беше създаден Левски,без много индивидуалности и без много да блестят играчите(старите пушки бяха гръбнака на отбора).

Сега..........незнам защо но все търсим бразилци и тн.......То че Левски трудно продава играчи е всеобщ факт,но колко бразилци са изпъкнали в БГ и са били продадени на печалба-само проблеми с тях,отпращания и тн.Но ние все бразилци търсим.......видя се че нищ не стана!

А това кой е бил и кой е обърнал гръб на Левски-в БГ е така,нали Левски са най-великия отбор с най-великата публика (по думите на хора от Левски-без лоши чуства),нормално е публиката да е претенциозна..........

Дано все пак Левск излезе победител-въпреки,че си мисля,че това ще е плод не толкова на териорско надиграване и физ.подготовка,а повече на психика и на индивидуално (моментно изригване) на някой от играчите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,нищо против Левски и тн......Но айде да не говорим за правила-понеже който каквото каже по ТВто и ние му вярваме.....А далеч не е така..................Но нека вярваме каквото ни кажат..........

А ти знаеш ли ги правилата ?

Аз не сим 100 % сигурен че е така но 99% съм сигурен.

Те тези турнири са пари. Няма някои да те остави да правиш каквото си искаш.

Мога да потърся информация ама нямам време сега. Ако можеш намери ми правилника който подкрепя думите ти и публично ще се извиня.

В противен случай нямам причина да не вчрвам на писанията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми колега-първо аз съм голям фен на Ливърпул.

След като спечелихме ШЛ,а се класирахме 5ти в Аглия имаше доста дебати-тогава Ливърпул бешедопуснат в 3ти кръг среши Уелски отбор(забравих му името) ,който искаше да се откаже и да отстъпи мястото на Ливърпул.

Коментареите бяха,че при отказване на отбор-той трябва да ПОСОЧИ УВАЖИТЕЛНА ПРИЧИНА!

 

Аз няма какво да доказвам и да ти вадя правилата-извади си ги ти.

 

Аз си признавам,че не съм ги чел и незнам-но като цяло над познанията ми и наблюденията ми относно футбола (виж темата за Европейското-кой позна шампиона и изненадите като аргумент) при така създалата се ситуация,никой няма да ти наложи наказание с изхвърляне от турнирите за следващи години..........

 

Ти щом си сигурен в думите си(от Т.Батков изречени по ТВ),намери правилника и виж............

 

Да не спорим,че се отклонихме по темата!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе хора, не се излагайте с такива теми/спорове в ТОЗИ форум. Има си data.bg за тая работа. Там нахъсани тийнове колкото искате. Аз също съм футболен фен, но тези спорове не прилягат на Шкода форум. По-добре пуснете една тема на историческа тематика. Как римското "veni, vidi, vici" стана "Vili, vidi, Vuci - дойдох, видях, БАТЕ ме унизиха на Герена"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо-искам само да вметна;

 

(по думите на хора от Левски-без лоши чуства),нормално е публиката да е претенциозна..........

Дано все пак Левск излезе победител-въпреки,че си мисля,че това ще е плод не толкова на териорско надиграване и физ.подготовка,а повече на психика и на индивидуално (моментно изригване) на някой от играчите!

 

Да добавя само и :!: новата треньорска постройка на отбора. И повярвайте ми че ще ги смачкаме ако :!: Гонзо си отиде на върха на атаката а в :!: средата на негово място успее да се върне Г. Сърмов или Гаджев примерно.

 

И плюс това :!: вратаря и още един от полевите играчи са наказани за реванша, така че синята лавина ще мачка в Беларус на пук на всички...

САМО ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ! smile156

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.