Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

малък проблем..., но проблем


musketeer

Recommended Posts

Не ми светят светлините за заден ход, рових, не мога да установя къде са релетата, а и не знам кой предпазител е точно за тях (ако има изобщо) - всички предпазители съм ги мерил един по един с мултицета - здрави са. Разрових се - намерих сервизно ръководство, но е на чешки и ... никакъв успех. Някой може ли да подскаже? То освен реле (ако има за задните) и включватела на скоростната кутия, няма какво друго да го спира - поне така мисля аз :)

 

Колата е Фабия - 2004 1.2

 

Благодаря на всеки отзовал се :)

 

П.П. разбира се, първо погледнах крушките на задния фар и дали идва ток до тях... крушките-здрави, ток не идва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имах същия проблем докато беше гаранционна

и го оправиха точно за 5 мин даже и по малко.

за съжеление не можах да видя какво роят по колата.

Пипитах казаха ми че се било измъкнало някъкво кабелче от датчика който е за задна....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери включвателя за светлини на задна скорост намира се на ск. кутия.Успех.

 

Благодаря, само подскажи колко лесно/трудно да стигна до него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.