Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ при избор на Румстър


freelanders

Recommended Posts

аз съм за дизелака,дето само много трака

На дълъг път не се чува двигатела и доста по леко и приятно се кара от бензиновата-пътуваш си с по ниски обороти,по отзивчива е при изпреварване няма нужда да сваляш 1-2 предавки и да я цепиш за да се измъкнеш бързо

докато и дойде силата...

това изморява психически малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери с търсачката.Писал съм доста по въпроса.Аз съм с 1,6 бензин и за малко по-малко от година съм на 37 хиляди,като всички от тях са навъртяни на "дълго".То май и само аз съм с 1.6 бензин..... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с 1.6 . Просто 4.5к не ми се даваха за тди-то . Като им се сложи и лихва на тях става ......
:smt017

съгласен- по-добре да идат за екстри.А и кефа с бензин е по-друг, ама да не я зачекваме тая тема.И поддръжката е по-лека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлега, не знам какво става с Румстъра, взе ли си или се отказа? Ако те интересува още за разхода, днеска го засяках само по магистралата и беше 6.9/100 при средна скорост 121 км/ч а . Карах сам, с малко багаж и пуснат климатик, но навън не беше жега. Пробега е 150 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.