Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клима за фелиция


tope1965

Recommended Posts

Ако си купиш всичко на старо от моргите и си го сложиш сам, ще ти излезе 600-800 лв.

Същото, но монтирано от майстор - около 200 лв. отгоре.

В "Импас 56" нов кит+монтаж излиза около 1500-2500 лв.

В Еуратек сигурно ще искат 3000+.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
С 1.3 мотор климатика е само за магистрала.

 

Ми и аз не съм съгласен . Фелата ми е с 1.3 Mpi мотор / при това комби/ и 95% от навъртаните километри са ми градско , и 95% от тях си карам с клима 8) нямам рейсърски стил на шофиране и съм си доста доволен от Фелката , да вярно че се спъва доста , но пък за мен лично е по-важен комфорта ми на пътуване / да не говорим в големи задръствания при тия жеги / от колкото по-голямата мощност .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 10 дена карам с 100 октана бензин и ми се струва 4е не се спьва толкова,ина4е за комфорта спор нема.Но имам 4увството 4е като спра климатика колата литва ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тук е точното място да питам, Вие с една или две перки за охлажданет сте? Т.е. оригинален чешки /фабрично поставен/ или допълнително поставян климатик???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си отваряте предните капаци !!!

 

Хахаха как да не го отварям бе, през ден - най-много два :) ,нещата трябва да се държат под контрол ;)

 

Та на въпроса моята е с една перка / вентилатор - до колкото ми е известно е заводски .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.колеги.Може ли някой да ми каже мога ли и колко струва да ми сложат клима на фелата.1.3 99г.

Колега ела ми даи 2600 и ще ти дам цяла шкода фелиция с перфектно работещ климатик :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.колеги.Може ли някой да ми каже мога ли и колко струва да ми сложат клима на фелата.1.3 99г.

Колега ела ми даи 2600 и ще ти дам цяла шкода фелиция с перфектно работещ климатик :)

 

Перфектно работещ климатик !!!! :mrgreen:

Давам 2700 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С един мотор е ,но мене ме интересува с колко скорости е.По принцип требва да е с две но ако са го правили в петьк може и с една.Сега ще го побьлгарявам да е с две.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.