Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вижте какво си купих днес.


mecho_klecho

Recommended Posts

Червено и златисто е мнооого добра комбинация. Наистина изглежда супер колата.

 

П.П. Offtopic - вирнатия ауспух не се ли пълни с вода като завали :P ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червено и златисто е мнооого добра комбинация. Наистина изглежда супер колата.

 

П.П. Offtopic - вирнатия ауспух не се ли пълни с вода като завали :P ?

 

Пълни се естесвено, почнах да си правя ново от нераждавеика но нямаме читави заварчици в работата и сега съм замразил проекта, надявам се до месец да го направя и да мисля за изпускателни тръби. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ти мернах колата зад бензиностанция OMV в Пловдив...в първия момент не се сетих, че е твоята..но сегавече е ясно. Изглежда страхотно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ти мернах колата зад бензиностанция OMV в Пловдив...в първия момент не се сетих, че е твоята..но сегавече е ясно. Изглежда страхотно.

 

Да оставих я там а един познат мина със служебната кола да ме забера да обикаляме кафетата че с неговата кола е по-евтино

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....ти като ходиш до Сахранетата ,що не се обаждаш бре,калпазанино!

Ще кажа на павелбанската полиция да те отбиват през Павел баня....иначе няма да се сетиш....!

Ще им подшушна също така ,че не си с оригинални джанти... :mrgreen:

Може ли такова нещо, изкарах новата ракия и няма на кого да се похваля !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....ти като ходиш до Сахранетата ,що не се обаждаш бре,калпазанино!

Ще кажа на павелбанската полиция да те отбиват през Павел баня....иначе няма да се сетиш....!

Ще им подшушна също така ,че не си с оригинални джанти... :mrgreen:

Може ли такова нещо, изкарах новата ракия и няма на кого да се похваля !

 

1. Бяхме много хора

2. Бързахме че един от нас гонеше самолет

3. Затрил съм тителефона :oops:

 

Тая събота и неделя ако си си в Павел Баня мини през поляната поне за малко да се видим ако неможеш щегледаме ние да минем на връщане поне за малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви размери са гумите?

П.П Мисля че снимките в подписа ти се нуждаят от update! :mrgreen:

 

Отзад 195/60/14 отпред 185/60/14.

 

Подписа ще го сменя до края на месеца като сложа другите джанти на 120-ката и ги наснимам двете коли заедно. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аууу как ме е яд.Днес в един автосервиз гледам в канала две метални джанти.Бяха нещо като ляти но не точно.Първото което ми хвана окото беше по-голямото разстояние между отворите.Питах го от каква кола са,вика от някакво състезателно Субару.Взех едната да я наложа на 120 ката иииии :evil: Отворите се разминаваха с по 2-3мм.Откачих!Централния също е по-голям.Продава ги за 10 кинта двете.Та сега се чудя могат ли да се напаснат по някакъв начин,чрез наваряване и малко изместване на отоворите?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу как ме е яд.Днес в един автосервиз гледам в канала две метални джанти.Бяха нещо като ляти но не точно.Първото което ми хвана окото беше по-голямото разстояние между отворите.Питах го от каква кола са,вика от някакво състезателно Субару.Взех едната да я наложа на 120 ката иииии :evil: Отворите се разминаваха с по 2-3мм.Откачих!Централния също е по-голям.Продава ги за 10 кинта двете.Та сега се чудя могат ли да се напаснат по някакъв начин,чрез наваряване и малко изместване на отоворите?!?

 

Преди малко бях с колегите от Пловдивската гилдия и коментирахме

такива джантета, не ставаааат, не стават, Мечо е ударил шестицата.....

Колко съм ги мерил и аз такива, има и едни от Пежо ,също с голямо разстояние, прекалено голямо....няма лесно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи няма да ходя да тараша онова Субару в Бенковски. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.