Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте


Ge0rgie

Recommended Posts

Здравейте,преди 2-3 седмици се регистрирах във форума и съм много доволен.Точно около от 1 месец съм притежател на Октавия 2 РС.Искам да попитам откъде мога да си взема стикер(лепенка) със инициалите на форума.Надявам се да видим скоро на някое събиране.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уау, добре дошъл :)

май си първия член на клуба с дизелова РС

за стикер погледни в раздела КАЛЕНДАРИ, СТИКЕРИ И ДР.

Ако си от Сф много лесно ще се сдобиеш, ако не, нашия админ ще ти прати по куриер ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита, много да те радва! Следи раздела за срещи, заповядай (да почерпиш :mrgreen: ) там обикновено има стикери. Е, за всеки случай прати лично на Юли (Mishelle), той ще те снабди със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и добре дошъл. Ето ТУК пише всичко относно това как да се снабдиш със стикер. :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в клуба :D !

Веднага да се отчетеш в тази тема, ако още не си го направил.

май си първия член на клуба с дизелова РС

Май не е първия :roll: , по скоро нямаме бензинова още ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега GeOrgie, добре дошъл в клуба. Честита ти нова придобивка, меко да те вози и то все до хубави места с приятна компания, малко да харчи, първа да е на светофара, КАТ да не я вижда и спира, в сервиз само за смяна на масло и афтермаркет надграждане да влиза и до жени да лежиш, под нея - никога !!! :mrgreen:

 

Чарли, как да нямаме бензинова RS-ка в клуба? Хем вчера беше на срещата на ОМВ - колегата werz. 006837227-big.jpg

 

Мисля че колегата BOJO също кара дизелова Октавия RS.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чарли, как да нямаме бензинова RS-ка в клуба? Хем вчера беше на срещата на ОМВ - колегата werz.

Значи има още люде дето не са се отчели тук :-k .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги-доста бъркате някой от вас!

 

Безнинова има колегата Верц(имаше и едно момче Тихок се пишеше,пусна 1,2 теми май и той има бензинка),а дизел има колегата БОЖО.

 

Честита придобивка от мен колега!

Я кажи сега окъде си,кога ще се видим да покажеш бижуто.

И още нещо-двигателя ти-доколкото съдя по потписа ти-е ПД не е комън рейл(новата генерация)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чарли, как да нямаме бензинова RS-ка в клуба? Хем вчера беше на срещата на ОМВ - колегата werz.

 

Мисля че колегата BOJO също кара дизелова Октавия RS.

 

Поздрави.

 

Колеги-доста бъркате някой от вас!

 

Безнинова има колегата Верц(имаше и едно момче Тихок се пишеше,пусна 1,2 теми май и той има бензинка),а дизел има колегата БОЖО.

 

Ша Ви замоля, оважаемий колега Бат Исо, да не плагиатствате тъй открито, давате лош пример на младото поколение. :mrgreen:

 

smile159 Наздраве. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.