Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

губещи се обороти


alliinin

Recommended Posts

Здравейте

Шкода 120 86 г.

появи се следният проблем :

пали добре, при натискане на газта и не на скорост оборотите леко се дигат , при повече натиск на газтта се снишават до почти гаснене.

Когато се опитам да тръгна направо си гасне. Сменил съм свещир маркучи въздушни също.

Кое да проверя - вакумен регулатор или делкото ?

Проблема се появи изведнъж по нанагорнище в жегаво време.

 

Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж карбуратора да не се е задръситил и по-точно жигльора за високите обороти (обикновено на застава водна капка, където минава бензина). Не веднъж съм имал същите проблеми с МВ-то и проблема винаги се оказваше там. :roll:

 

П.П. Подложи един по-дебел парцал под жигльора преди да го отвиеш, за да попие бензина от поплавъковата камера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали няма запушване на мрежичката за филтриране на бензина на карбуратора и на инжекторната тръбичка - човката, както й викат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може нещо в карба да се е запушило от "качествения"български бенз .изчисти карба и виж как ще е играта.успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тоя причина аз си бях сложил два допълнителни бензинови филтъра - преди и след помпата и ги сменях през година. Оттогава проблемите ми със запушен карбуратор почти изчезнаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.