Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia Scout- най накрая!


shibumi

Recommended Posts

чесно да си кажа не ми се искаше да стигам до този момент..., но глезотийките си "показаха рогата"

Едно от най-хубавите неща в колата ( освен самата кола разбира се) навигацията взе нещо да се бъгва.... ](*,) :cry:

чуствам се виновен че все още не съм сложил обещаните снимки.., но има смекчаващи вината обстоятелства... - други колеги са го направили вместо мен!

Единственото нещо което мога да споделя след над 30 000 километра е лекото похлопване в предницата от едни конзолки. Поръчал съм ги и скоро ще ги сменя но все не остава време. Ако не броим мекотата на лака ( която се отнася за почти всички нови автомобили, дори и други марки ) почти нямам оплаквания. РАЗБИРА СЕ ЧОВЕШКАТА ЗАВИСТ И НАДРАСКВАНЕТО НА КАПАКА С РАЗНИ ХУБАВИ НЕЩА Е ЧОВЕШКА ПРОСТОТИЯ !!! И СИГУРНО СЕ Е СЛУЧИЛО И НА ДРУГИ КОЛЕГИ!

Макар че когато си купувах Шкода, една от идеите беще да не ставам повод за завист ( без ни най-малко да подценявам качествата на марката) то самият факт ,че почти две години нищо не се е случвало по колата е достатъчен факт и показател за качеството на колата.

Да се върнем на причината за възобновяване на темата.. навигацията се бъгна !!!

Не се разпознават с компютъра на колата и от началото на седмицата, чакам чехите да изпратят отговор, какво би могло да се направи...

след ровене из други форуми, подразбрах че и в Германия Колумбуса и аналога който слагат на WV, има някакви бъгове, но тъй като до сега не ми се беше случвало.. останах меко казано - неприятно изненадан...

Ако някой има пдобни проблеми ,нека сподели и ще търсим решение заедно.

Лошото е че ми предстои пътуване до Унгария и се надявах навигацията да ми е от помощ..., но от друга страна ако до тогава няма решение, мисля да отскоча от Будапеща до най-близкия сервиз в Чехия и да видя там какво ще кажат...

Ще си купя модел на Шкода Октавия Скаут , ако има, че в ЕТ чакам от няколко години и все няма....)))

Иначе след повече от две години все още съм във възторг от колата и въпреки проблемите с навигацията ,горещо препоръчвам модела на всеки който има интерес или желание за подобна кола!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shibumi

    18

  • Dereal

    9

  • C2H5OH

    5

  • bega4kata

    4

Най-много писали в темата

  • 2 месеци по-късно...

както винаги със закъснение....:) навигацията се оправи, оказа се някакъв микрочип, който предавал сигналите между КАН-шината и навигацията се е бъгнал. Намерих едни младежи които се оказа ,че са запознати с подобна техника и се справиха срещу съвсем прилична сума ( в сравнение с това колко би струвала покупката на нова навигация, дори и китайски аналог) !!!

Ако някой има проблеми нека се обади, с радост ще споделя къде са момчетата . ( не пиша нищо за да не се изтълкува като реклама...:))) )

Ако не се брои това нямам никакви оплаквания от колата!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
А защо не направите ъпдейт на софтуера и тогава да се види дали ще го има още проблема?

както винаги късно....

просто искам да благодаря на Боби за съвета...,

тогава главата така ми беше че пламнала, че почти всичко бях опитал и не помагаше...

 

но след като проблема е решен, все пак да кажа БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.