Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща във Варна - събота 5 юли?


gogata

Recommended Posts

Има ли желаещи да си направим една сбирка на открито, подобна на тези пред НИМ в София? Предлагам за място - полигона след спирка Почивка(където Ванковарната имаше кофти преживяване с ерката :? ). Дата - 05.07.2008 в 18 часа. Не знам дали ще имам възможност да следя темата редовно, така че ако има тотална липса на желаещи, ще съм благодарен ако ме уведомите(0898 930 885). Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли желаещи да си направим една сбирка на открито, подобна на тези пред НИМ в София? Предлагам за място - полигона след спирка Почивка(където Ванковарната имаше кофти преживяване с ерката :? ). Дата - 05.07.2008 в 18 часа. Не знам дали ще имам възможност да следя темата редовно, така че ако има тотална липса на желаещи, ще съм благодарен ако ме уведомите(0898 930 885). Поздрави!

за

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за

 

Чудесно 8)

 

а за 12 Юли няма ли да измислите нещоWink

 

Аз тогава съм най-вероятно пас :(.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става - в събота съм на концерт на Manowar в Каварна

 

Еми тази седмица ще отидем тези, които можем. Пък след седмица-две може да си направим нова среща :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става - в събота съм на концерт на Manowar в Каварна

 

Еми тази седмица ще отидем тези, които можем. Пък след седмица-две може да си направим нова среща :) .

Можете ли да ми поясните малко за кой полигон става въпрос? Аз живея в уличката точно срещу входа на РТВЦ-то обаче за полигон не се сещам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Tafkata - горе долу ето ТУК се намира. Картата не е особено точна. Ако не се сещаш къде е точно, звънни ми да се уговорим, да те чакам пред Пикадили парк и да ходим заедно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се чуем допълнително в края на седмицата, за да знам със сигурност дали ще мога да дойда. Проблема е, че в момента работя извън Варна и съм при родителите ми на около 30км. от града.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за кой полигон става въпрос. В дясно, посока Виница. Пада се срещу изхода на ул. Студентска. Учил съм се да карам там :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за кой полигон става въпрос. В дясно, посока Виница. Пада се срещу изхода на ул. Студентска. Учил съм се да карам там :lol:

НЕ посока златни след пикадили почивка има отбивка в дясно за плажа и най долу в ляво има паркинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло се получи много малка среща. Бяхме 4 човека от клуба и приятели. На следващата трябва да сме повече...

Много ми хареса Румстъра на Гогата. Много красив и най- вече добре поддържан автомобил. Моите поздравления smile107

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, доста скромничка среща се получи, но нищо. Ако се заформи някоя нова, се надявам да е по-масова ;) .

 

Tafkata, smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква масова среща може да се получи на един полигон??? Ние се събираме почти всеки ден на Лучано - ХЕИ и събираме по 3 маси защото ставаме 20 човека. Освен това всеки вторник и четвъртък се събираме на плажен волейбол на южния плаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква масова среща може да се получи на един полигон??? Ние се събираме почти всеки ден на Лучано - ХЕИ и събираме по 3 маси защото ставаме 20 човека. Освен това всеки вторник и четвъртък се събираме на плажен волейбол на южния плаж.

и що си мълчите толкоз време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой си мълчи???

 

От зимата говоря/питам за среща и все нищо, даже последният път като взех Дончо и Миро да пием бира се намекна нещо, ама ади здраве да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.