Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пролетна сервизна акция в Еуратек -10%


Recommended Posts

Колеги и колежки,от 1 до 25 април в ЕТ има остъпка 10% за сервиз ,консумативи и аксесоари .Възползвайте се стелки,чистачки разни течности и друго от каквото имате нужда да си набавите.

Днес си взех колата с ремонтирана и боядисана задна броня по застраховка,а смяната на маслото Шел 5w30 дизел,маслен филтър и крушка за стопа ми струваше 142лв

ето снимка

promoqa2.jpg

edit:Промоцията важи само за изброените на картинката неща и друго консумативи.За повече инфо ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичкото е много хубаво,но защо няма намалениe за лети джанти?

 

PS>Oще ли има хора дето карат със SHELL?!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами питай за джантите,незнам дали ще ти дадът остъпка.Иначе забравих да им кажа да Шел-а ,а и те не ме питаха.

За джанти виж в http://motoexpert.bg ,имат няколко модела на промоция немски за 170 лв/бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

PS>Oще ли има хора дето карат със SHELL?!!!

 

Колега незнам защо си против маслото Шел, но щом ЕТ си слагат главата в торбата - и сипват именно от него на лизингови коли...? А доколкото знам поне преди година - две беше така, новите шкоди идваха именно с Шелско масло. Може би не е на нивото на Кастрола, но чак пък толкова да е зле не вярвам! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повярвай много е зле!Наистина идва от завода с Shell,но после ми предлагаха Castrol без да ги питам,макар че и аз съм на това мнение!А и не виждам защо да продължават да слагат от Shell-а след като SKODA вече не участва във WRC шампионата!

 

PS< Aко зимам джанти,то те ще са оригинални от SKODA!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз трябва да влизам в бокса, че наближавам 45к на Октавията, ама май няма да хвана промоцията за масло, защото това е за консумативи а аз нямам нужда от тях, освен може би от течност за чистачките...

а досега съм карал с Шел, не знам защо, може би този път ще сипя Кастрол за разнообразие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами незнам защо има такова отношение към Шел (не ,че съм привърженик) но ми е интересно защо точно Кастрол е фенско след като в БГ и двете марки имат еднакво фашификати които съм виждал с очите си.Ако ЕТ взимат маслото от Шел наистина не мисля че е по-лошо от Кастрола в никакъв случай все пак с него и Ферари и Ауди станаха шампиони.Друг е въпроса ако като Промобил (представителя на рено) си разреждат частите и консумативите с такива не от франция а от турция и др страни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и аз да изкажа моето мнение по въпроса :)

Първо относно промоцията - вижда ми се малко будала работа, все пак за една смяна на течност на чистачките или са една крушка да отида в ЕТ да ги сменя....... ;) :roll: иначе идеята за отстъпките ми харесва, но да бяха за повече продукти :)

В събота смених масло и аз - сложих ELF. Познати и приятели ми го препоръчаха а и до колкото знам френските коли го препоръчват също за тяхните модели.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля ,че е за всякакви ама айде де забравих да разпитам.Някой ако ходи скоро нека да разбере повече.Иначе е добре все пак за стелки,чистачки и др.неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Днес бях в "Еура Тек" в жк. Надежда.. акцията е само за изброените на рекламната брошура стоки :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Днес бях в "Еура Тек" в жк. Надежда.. акцията е само за изброените на рекламната брошура стоки :(

 

И аз минах оттам, не е баш само за изброените, щото и за масло важи според продавача, пък не виждам масло на постера ... казаха, че акцията е за консумативи, а не за части :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "orange!" - На мен ми казаха, че на брошурата си пишело за какво е :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.