Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лизинг условия?Какви са критерийте


Recommended Posts

Извинявайте ако не ми е правилно зададена темата но бих искала ако може някой да ми обясни какви точно са условията за лизинг на автомобил от ЕТ на физическо лице видях в сайта че ти трябват ЛК и шоф.книжка но какво по-конкретно-години,доход,нарушения или...?Аз ще попитам и при тях но ако някой от вас знае ще му бъда мн.благодарна да ми обясни.Мерси предварително :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се интересуват от друга информация.

На практика личната карта и книжката им трябват за да подготвят договора и пълномощното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха ха!То е ясно че ще се плаща просто съм чувала че е нужно свидетелство за съдимост,трудов договор, и др. и затова питам като отида на място да съм подготвена.Благодаря Ви smile178

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Здравейте,

аз също ползвам лизинг от ЕТ. Не искат нищо. Лично аз бях много изненадан. Съвсем спокойно можех да взема колата без да имам и шофьорска книжка или пари да заредя :D ....а може би и това да е логично. Например аз вземам колата, а някой друг ще я кара. В тази връзка се сещам нещо което е ВАЖНО:

Когато сдават колата, ти дават нотариално заверено пълномощно за управлението за управление...защаото тя си е тяхна докато не палтиш и последната всноска. Трябва да се вземе пълномощно за всеки водач, който ще кара колата за да е всичко по правилата. Аз например взех за жена ми и брат ми. Безплатно е и за Еуратек не е проблем. С пожелание за успепен ден...и безаварийно каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.