Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

двигател за фелиция


Пудев

Recommended Posts

имам голям проблем двугателя да де фира счупи се.знам че сте против ама искам да попитам.искам да сложа двигател от VW каже те ми моля от кой двигател на vw пасва на фелициа много ми е спешно!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип се произвежда серийно с двигател AEE, 1,6 MPI. Среща се на Голф 3, Vento, Caddy, Polo и Октавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам голям проблем двугателя да де фира счупи се.знам че сте против ама искам да попитам.искам да сложа двигател от VW каже те ми моля от кой двигател на vw пасва на фелициа много ми е спешно!!!!!

 

Който и да решиш обаче да слагаш никой няма да пасне само с едно хоп :) Във всички случаи ще има преправяне и игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поредната първоаприлска шега :mrgreen: ама с това шега не бива- току виж дявола чул и верно ти се счупи мотора... не че е толкова лесно, но не и навъзможно smile005

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако слънцето се върти около земята, която всъщност е плоска? :mrgreen:

Еми ще си оправи мотора или ще купи друг, може и 1.6, ама освен варненския сервиз не виждам кой друг ще се наеме да му го присажда :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

де да беше шега :( знам че с голф си пасват знам даже една фабиа с vw мотор сложил е само фланец към кутията ама къв е що е незнам.благодаря за отговорите.на мен не ми трябва някои да ми го слага аз и сам мога но ме итересуваше какво да тарся :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a какво му е повредено на оригиналния ти мотор, не може ли да се оправи? Иначе ако ще слагаш VW мотор 1.6 наистина ще ти трябва преходен фланец към скоростите - продава се в Еуратек. Доколкото помня сменя се и маховика, но за повече подробности се консултирай във варненския сервиз на Крум и Ясен - те се занимават с подобни транплантации, координатите им ги има в раздела Бял списък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти фланец и маховик за Фелиция 1,6 и си готов ... самия мотор АЕЕ не го вземай ако смяташ да караш на газ , щото не става , а си намери някой 1,8 карбуратор и си готов ... ако все пак не ти се занимава чак с такива доработки днес мернах в мобилето един фаворит се продава за части на някакви смешни пари ;)

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то се оказа че гарнитурата на главата е избила няма да сменям мотор :D но не е нормално на 10 хил.км да избие гарнитурата каквато и да е.ама всичките части са скапани едно няма като хората.аз сам останал с убеждението че от голф 2 двг-о ще стане от карбураторното моторче :P но както и да е много ви благодаря за съветите без авариина на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей спамерчето, познай от 3 пъти :P

един жокер - не си натилнал качествено бутона Прати(submit) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.