Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На какво ви прилича тази Алфа? :)


Recommended Posts

това е първата евтина народна Алфа - нормално е да прилича на Шкода :) правила се е в нов завод в южна Италия с евтина работна ръка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го казвам защото съм отчасти алфист, но модела на снимката (Alfasud) е създаден няколко години преди Шкода 105/120 :) Така че въпросът кой на кого прилича стои малко по-иначе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има известна прилика,но според мен е само капака,калниците и предното стъкло,но все пак алфата е италианска кола,а шкодите 720/105/120 са с дизайн на Джорджето Джиуджаро,така че може да са повлиани в известна степен.Алфата мен ми харесва много и не бях виждал такава ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямате нищо против да внеса малко повече инфо - тази Алфа е смятана за модела, основал сегашния "компактен клас", където се подвизава Голф, който сред мнозина е известен като първия класически компактен хечбек в своя клас, само че Алфа-та излиза няколко години по-рано :) Ако не беше огромният проблем на този модел с корозията (некачествени ламарини плюс непрестанни стачки на работниците, заради които автомобилите със седмици стоят под дъжда в Южна Италия, Alfasud можеше да бъде известен почти колкото Голф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.