Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чакам си колата - Skoda Octavia RS 2.0 TDI-PD/170 bhp


BOJO

Recommended Posts

То колега,по нашите пътища с каквито гуми и джанти да караш все трябва да пазиш-че то нашта пътна мрежа е ............ :x

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам си аз :D ,

 

да си призная много се огледах в Октавия Скаут 4*4, точно поради тази причина :D

 

ама като не е отвътре да ти дойде.... прекрасна кола е, но не е моята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17-ка е фабричната модификация на Октавия РС, 16-ка няма да стане или не е сполучлива комбинация ?

 

В момента говорим само теоретично. Видях темата в Тунинг на колегата Black Pearl. Ако той се е престрашил да сложи 17" на Фабията ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Престрашил се е!

Няма нищо страшно-стига да може човек да пази! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видиш Фабия с 19ки (в движение) моля те снимай я и пусни да я видим!

2 са вариянтите да има Фабия с над 18ка джанта!

-само за изложения

-да е рязал калници и подкалници

 

Гумата на 19ка джанта колега трябва да е на 30!!!Помисли си!

 

Лично аз знам за 2 познати ми Фабияни!

http://gallery.skodahome.cz/displayimag ... =52&pos=48

 

http://fabiaclub.skodahome.cz/-синята фабия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам ти 16ки не могат да влязат,без проблеми.Просто апарата и диска са доста големи и резервната гума,която е 16ка със специален офсет е на половин сантиметър от апарата.Купи си колата със 17ки и си поръчай леки 18ки за лятото(ако ти се кара на 18),като не забравяй да си поискаш колата във вариант със зимни гуми.Другия вариант е 17 или 18 цялогодишно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , какво мислите за парктроник .. има ли смисъл от подобна екстра .

да има,наистина много полезна и приятна екстра а и при теб ще има и един спойлер да ти пречи като караш назад както и височината на колата в двте посоки .Ако си си харесал някой неща допълнително гледай да си ги потъчаш сега,например стелки че сигурно и твойта ще дойде без,до 25ти април имат 10% отстъпка.Иначе тук аз ги разглеждам нещата http://www.accessories.skoda.co.uk/ и после по номер си ги поръчвам в ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, оспамих темата ама ... извинете ме. Въпрос след въпрос... :D

 

Явно ще се разходя до ЕТ за някои дреболии (включително стелки)

 

Парктроник-а вече го добавих в поръчката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, оспамих темата ама ... извинете ме. Въпрос след въпрос... :D

 

Явно ще се разходя до ЕТ за някои дреболии (включително стелки)

 

Парктроник-а вече го добавих в поръчката :D

 

На колец или тънко дърво може и да не реагира, а стената се види - за чей ти е? А ако имаш проблем с паркирането ще ти я паркирам :) (ама да си приготвиш дребни) Ама ти нали си свикнал с парктроник...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не си оспамил ,не се притеснявай по форумите е така колкото за нещата аз лично по ноеер си ги поръчвах нещата които е предлагат и никога не са чували ,човека ги гледа в ЕТКА-та и си ги взех става въпрос най вече за мрежите за задните врати

KCD609004.jpg

ето тези даже някой колеги ги видяха на накои от сбирките на Бояна.Мисля ,че може само че ЕТ си ги знаем колко са добри в маркетинга :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... На колец или тънко дърво може и да не реагира, а стената се види - за чей ти е? А ако имаш проблем с паркирането ще ти я паркирам :) (ама да си приготвиш дребни) Ама ти нали си свикнал с парктроник...

 

Свикнал съм - парктоник = теглич :D , а жена ми ако паркира аз с валидол и валериан ли да ходя в джоба... :D ... стените понякога за толкова незабележими :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не си оспамил ,не се притеснявай по форумите е така колкото за нещата аз лично по ноеер си ги поръчвах нещата които е предлагат и никога не са чували ,човека ги гледа в ЕТКА-та и си ги взех става въпрос най вече за мрежите за задните врати

KCD609004.jpg

ето тези даже някой колеги ги видяха на накои от сбирките на Бояна.Мисля ,че може само че ЕТ си ги знаем колко са добри в маркетинга :)

 

ОК3: Какви са тези мрежи , за какво служат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

води се sunblind ,слага се супер лесно със щипки за рамката на вратата и служи против слънце вместо фолиото.Много добре изглеждат

Колкото до парктроника моя е хваштал и тревичка без листа колкото телчица дебела,до сега няма пропуск

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колец или тънко дърво може и да не реагира, а стената се види - за чей ти е? А ако имаш проблем с паркирането ще ти я паркирам :) (ама да си приготвиш дребни) Ама ти нали си свикнал с парктроник...

 

Дълбоко си в грешка, колега, парктроника реагира и на колец, и на листо, на най-дребната и немощна тревичка дори и пищи непрекъснато, говоря от личен опит, писал съм за това и в тази тема. http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... c&start=30

Ако не вярваш, винаги си добре дошъл при мен за демонстрация.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видиш Фабия с 19ки (в движение) моля те снимай я и пусни да я видим!

2 са вариянтите да има Фабия с над 18ка джанта!

-само за изложения

-да е рязал калници и подкалници

 

Гумата на 19ка джанта колега трябва да е на 30!!!Помисли си!

 

Лично аз знам за 2 познати ми Фабияни!

http://gallery.skodahome.cz/displayimag ... =52&pos=48

 

http://fabiaclub.skodahome.cz/-синята фабия

ЗА а разлика от бая хора в тоя форум не пиша измислици,премислици!В магазинa Hella в Бургас,коагато питах за джанти, ми споменаха за въпросната FABIA,която после видях.Като гледам колко е наточена не виждам кво ще му пречи на човека да е с 30 височина!

 

PS<< RS-ката не идва ли със специални стелки?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За стелките: в понеделник ще прескоча до ЕТ и ще знам. Ще огледам и "примоциите" :D

Парктроника го поръчах вече, трабва да подпиша анекс някакъв за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парктроника е нещо великолепно!Интересно ще ми е да видя и как колата "самa" се паркира при новия Superb!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.