Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Център за гуми Motoexpert - Драгалевци


The Freshmaker

Recommended Posts

Въпреки че за тази фирма (и то предимно за монтажа им на гуми, а не за самата продукция, която предлагат) съм чувал доста негативни отзиви, явно и в нея има съвестни и кадърни служители. За демонтаж на старите и монтаж плюс баланс на новите гуми платих 30 лева, като специално двамата работници, които се занимаваха с мойта кола, бяха крайно любезни и си свършиха работата за съвсем кратко време и без забележки. Като допълнение за мое приятно учудване установих, че новите ми гуми са произведени десетата седмица на тази година - тоест са пресни, че даже почти топли :) . Вярно е че ме заведе човек, който е техен дългогодишен клиент и им носи годишни приходи от (поне) четирицифрени суми, така че със сигурност и това не е без значение :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

И аз сам доволен от сервиз Motoexpert - Драгалевци.

 

Маистора които 'оперираше' Фабианата ми се казва Миро

 

При неравности които са навсякъде отпред се чуваше тропане което се оказа както предполагах = лагери на предните амортис. ;)

При оглед и тест се оказа че и двата предни амортис. са на края на своя живот и тъй като преди време бях си купил пружини и аморт. от Фабия RS реших че е дошло време да се монтират.И така казах на бат Миро да сваля 4те оригинални амортис. и оригиналните пружини и да монтира новите RS-ви.От срвиза купих само предните амортис.лагери 2х 60лв и за задните амортис. така наречените прахопротектори.

 

Смяната на всичко плюс реглж предница / сходимост плюс горе опоменатите дребни части излезна 262лв :smt004

 

На мен лични съотношението качество/цена ми се стори мн. добро независимо от факта че колата се кара в Германия кадето живея от 10 години и за подобни манипулации там се говори за други суми,въпреки че и там заплатките са други но да не се отклонявам от темата :mrgreen:

 

Моеото мнение/препоръка е че при необходимост от ремонти ходова част,смяна и баланс на гуми човек може да ползва без предрасъдаци услугите на този сервис smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.