Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ-30-03-2008


Владо©

Recommended Posts

Днес - 30.03.2008 бях пред НИМ.... повече не мисля да ходя - Гената мога да си го гледам на по биричка и без да бия път до Бояна. Все пак - верен на традицията, увековечих срещата ни:

 

1. Тълпата от верни фенове на клуба прииждат и паркират един до друг:

снимка 1

снимка 2

снимка 3

(открийте трите разлики между снимка 1 и снимка 2)

 

2. Някои "нефенове" бяха дошли, за да се порадват на хубавото време, но не посмяха да се приближат достатъчно, уплашени може би да не се заразят от "феноменизъм" ;):

снимка 4

снимка 5

 

3. Е,за да не бъде съвсем напразно чакането ни на други запалени фенове, се отдадохме на "Юджийн тунинг" - Бялата ми дама вече свети със залепен ляв стоп :):

снимка 6

снимка 7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повече не мисля да ходя

 

Ааа нидей тъй!!! :mrgreen:

 

Влади, между другото, ако ти прави впечатление, един колега беше питал дали ще има среща днес. Васко също ме пита в кюто - отговорих му "Не знам", което си беше самата истина.

 

П.П. Да беше звъннал да дойда, и без това от обяд насам се чудех кво да правя :mrgreen: .

П.П.2 Имаш лично :roll: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо,

 

Ако разгледаш темите ще видиш, че доста отдавна споменах че прекалено честите срещи в крайна сметка ще доведат до това! Наистина ми е кофти за случката (изпитвал съм го и аз), но ... Мисля че преди събора трудно ще се организира друга многолюдна среща, т.е. не се цупи а пийни едно голямо (и едно за мен!), тегли една цветуща и се усмихни :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владе, не мисля, че си прав. Пък и прекалено бързо правиш заключение. Тепърва определяме фиксираните срещи. И никъде не е ставало въпрос да се събираме вчера. Към това прибавям въпроса на колега "ще се виждаме ли тази неделя" с нулеви отговори (изключвам коментара на Митето). Кофти е, че сте били само двамата, но пък от друга страна имаш телефоните на мнозина от нас - всеки щеше да ти каже, че няма среща, но пък можеше да си дотътри д-то :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ма вие хем искате да има чести, че и постоянни срещи (виж тука), хем никой не се появява вече втора поредна седмица:!:

Съгласете се,че ако започна да звъня на всеки един от вас за среща, ще вляза в ролята на учителката от детската градина, която роля не ме влече, ма никак! Затова бях предложил да се обяви всяка неделя за ден за срещи, пък който когато може да дойде. Това с табличики, с дати и чудесии подхожда, ма за отчетните събрания на някоя компания, не за авто-клуб. Ако някой е имал желание да дойде, не виждам проблем да дойде, независимо, че не е казано експлицитно, че клубът ще се събира:!: Как Ицо (pow) знаеше, че ще има среща и се обади, за да се извини, а някой, който чете форума с предложенията за регулярни срещи, не знае, че и да му се обаждаме специално трябва.

И от друго ми стана кофти - клуб "Фолксваген" например всеки път имат добро присъствие - вкл. и вчера, а за членовете на нашия клуб трябват дати, специални обаждания и какви ли не още кандърми, само за да се съберем и да се видим...а уж сме съмишленици и правим всичко, свързано с колите ни, с желание и от сърце....дали?!

ПС: Май този разговор е повече за съседната тема - моля модът да я премести!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Това с табличики, с дати и чудесии подхожда, ма за отчетните събрания на някоя компания, не за авто-клуб...

Не виждам това да си го написал в темата с предложението...

 

Поради факта, че никъде не е имало уговорка за среща, не е имало конкретно становище, водещо до каквато и да е било среща в темата, пусната като предложение от мен, смятам (лично мнение), че за това никой не е дошъл. Ако бъркам някъде, поправи ме. Всичко останало (пак лично мнение) е рожба на твоята афектираност. Ицо от къде е разбрал за среща, не знам :roll: Съвестно ми е (така да го кажем), че с Гената сте били сами, но следва логичният въпрос - защо решихте, че ще има среща? Изчетох пак последните теми/постове, никъде не видях нещо конкретно (че дори и близко до "конкретно").

 

Определено си прав - би било добре да има масовост, дори без подкана. Но ако беше споменал някъде, че полагаш начало на тази масовост, със сигурност нямаше да сте сами на НИМ. Може да сме фенове на марка, може да сме приятели, познати и т.н., ама врачки все още не сме станали :) За това не мисля, че е редно да се цупиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова бях предложил да се обяви всяка неделя за ден за срещи, пък който когато може да дойде.

...

И от друго ми стана кофти - клуб "Фолксваген" например всеки път имат добро присъствие - вкл. и вчера, а за членовете на нашия клуб трябват дати, специални обаждания и какви ли не още кандърми, само за да се съберем и да се видим...

 

Нашия клуб е доста по-малък от клуб "Фолксваген" и подобните, поради което вариант "всяка неделя - ден за срещи, пък който когато може да дойде", при нас няма да проработи, защото на третия път пак ще сте само ти и Гената и пак ще си нот хепи :D

Просто когато в един клуб има 200 - 300 човека готови да ходят на срещи (като VW клуб), е ясно че винаги ще се съберат 10% от тях.

Това важи и при нас, просто разликата е че ние сме 20-30 (толкова са хората, които често посещават софийските срещи).

 

А що се отнася до вчера, предвид питането на колегата и липсата на позитивни отговори, аз лично стигнах до извода, че среща няма да има. Ти незнам, що си решил, че ще има, но поне да беше драснал 1 ред че ще ходиш, за да се знае че има мераклии :roll:

 

Поздрави :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......Ицо от къде е разбрал за среща, не знам.......

 

Нема как да знаеш, Юли, щото ми се обадиха да ме питат дъл шя идвам и аз казах да, ама се оказа, че няма да мога (пусто счетоводство - мразя го !!!) и затуй му се обадих на Владко да се извиня. А кой ме е поканил на срещата? :mrgreen: А сети се, де. :mrgreen:

 

Владе, първо евала за снимките, много са хубави, браво. А ти вместо да се радваш, че Гената ти е оправил задните светлини, се сърдиш - недей - ще се съберем и ще ти мине и то съвсем скоро - обещавам ти го най-отговорно. :mrgreen:

 

Поздрави и не сте красиви като се мусите. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бях подготвил дълъг и изчерпателен отговор... отказах се! :?

уважавам хората, които без специална покана, се събират всяка седмица, за да помагат някому (уви, само във Варна, Пловдив, но не и в София), дълбоко уважавам нежеланието им да се самоизтъкват за това, както и уважавам хората, които чувстват нужда да се извинят, че не са дошли на среща, тъй като са били възпрепятствани, без да се чувстват задължени да идват! Всичко останало са оправдания и празни приказки.

 

Нека прекратим този "задочен разговор" - не се оплаквам, нито "рева", както се изрази Дани :) Просто, ако на някого му се лафи - другата седмица ще съм на НИМ, ако някой ИМА ЖЕЛАНИЕ да дойде - с удоволствие ще си поговорим на живо. Може да му покажа и залепения си стоп....само ако има желание... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владе, той стопа дотогава така и така пак ще се разпадне, така че ще метна в багажника здравия да го пазарим :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Владе... Забрави ти бързо хубавите дни в Пловдив. Кат ми имаш телефона и кат живей'ш на две плюнки от мене - па звънни поне на една мивка с кафе да отидем заедно събота или неделя бе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Владе... Забрави ти бързо хубавите дни в Пловдив...
Помня ги, разбира се - защо мислиш, че ми е толкова криво понякога и ги изписах всичките тия работи горе... :?

..а стопът ми все още си стои залепен :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..а стопът ми все още си стои залепен :lol:

 

не си минал още през необходимия брой дупки, до неделя всичко ще си дойде на мястото :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владе, не се познаваме лично , но ще се запознаем..ще направя всичко възможно да дойда на 6-ти пред НИМ.тва ще ми е първа среща и залепеният ти стоп ще ми е атракция ;) . Ако видиш зелена Окти 2 с рег. СА5800ММ да знаеш че е свой ;) .айде...безаварийно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.