Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

чезне ми маслото


Recommended Posts

Колеги става въпрос за Нубирата -досега не съм се сблъсквал с такава ситуация предвид това че съм карал доста свой коли който са горили масло но при тази ситуацията ме озадачава:Маслото е на 3000км 10/40 стои на средата /незнам колко събира мотора търсих ,но няма данни в нета/сипани са 4литра.Преди време долях 400грама и нивото се покачи .вчера пак го проверявам на студен двигател и на равна повърхност и пак е на старото си полужение.Колата няма никъкви течове и не пуши грам дори и при форсиране та се чудя дали в катализатора не се отлагат газовете и за това не виждам синкавия дим? Антифриза е бистър така че гарнитурата също отпада като вариант за проблема! ПОМАГАЙТЕ -с майстор не съм говорил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черни са няма омасляване ,но пък знам ли?То ако гори може и само да са черни в смисъл да не са омаслени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук - http://daewoo-chevrolet.host-bg.info/forum/ дали няма да се намери някой, който да ти помогне. Със сигурност хората са по-наясно с тънките моменти около Деу, отколкото ние. Успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Похапва си масълце но, не се трвожи.Понаглеждай го по на често и доливай да не стане фал. Не е зле да минеш на 15W40 при тези обстоятелства ;) Колата прегрявана ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегите от форума на Деу са доста големи лаици а и нищо в общи линий не пише по тази тема -там съм също регистриран ,но вие тук сте с класи над тях в техническо отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"тънко" ти е маслото и е нормално да си го хапва.

на колко километра е мотора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.