Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов живот за 120л '83


mitaka_vn

Recommended Posts

леле супер, много готино е станала :o:):):)

цялата тема е толкова нахъсваща че чак почти се.. :cry: ....

Като гледам си страхотен човек и много ме кефи това че искаш да си правиш сам всичко по нея, и аз имам огромно желание, но не и умения, нито опит. Чудя се какви умения/образование имаш за да правиш всичко това. Аз в момента уча и съм в 11 клас, но не в транспортно училище :( . Това лято ще си изкарам малко пари, а имам две шкоди 120ки (едната само за части) и мисля да ги вложа в това. Опитвам се да понауча това онова от книги и разни чертежи, но не знам дали ще е достатъчно за да си я правя сам и до каква степен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е станало :P Браво :D Защо точно червено си избра :?: Някой друг цвят не ти ли хвана окото ? :) Успех в проекта :smt017

 

cerberpeter, и аз съм 11 клас колега. Лично аз питам..питам МНОГО и то даже понякога по два пъти. Брат ми Redline__ е най-потърпевш от това, но май не се нерви (понякога :roll: :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е станало :P Браво :D Защо точно червено си избра :?: Някой друг цвят не ти ли хвана окото ? :) Успех в проекта :smt017

 

cerberpeter, и аз съм 11 клас колега. Лично аз питам..питам МНОГО и то даже понякога по два пъти. Брат ми Redline__ е най-потърпевш от това, но май не се нерви (понякога :roll: :D )

 

Ами то за сега в моите постове май само питам :lol: , но евала че има кой да отговаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188

 

мн 11то клазници станахме

за уменията не стаа само с четее треа и бачкане яко и да има кой да се занимава с тебе и да обяснява кат на мал0умен smile046

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле супер, много готино е станала :o:):):)

цялата тема е толкова нахъсваща че чак почти се.. :cry: ....

Като гледам си страхотен човек и много ме кефи това че искаш да си правиш сам всичко по нея, и аз имам огромно желание, но не и умения, нито опит. Чудя се какви умения/образование имаш за да правиш всичко това. Аз в момента уча и съм в 11 клас, но не в транспортно училище :( . Това лято ще си изкарам малко пари, а имам две шкоди 120ки (едната само за части) и мисля да ги вложа в това. Опитвам се да понауча това онова от книги и разни чертежи, но не знам дали ще е достатъчно за да си я правя сам и до каква степен

 

Значи първо да уточня,че не всичко по колата съм си правил сам.Не че нямам желание,просто нямам собствен гараж и някои инструменти необходими за ремонта.Повечето неща си правих сам(боята,ел.инсталацията и др.).Колкото до уменията,никой не ме е учил,просто ми е било интересно и съм се навъртал около такива хора,прочел съм доста книжки и така.Важното е да ти идва отвътре.Не на последно място при захващане с такова нещо са парите.Ремонта отстрани се вижда прост,но парите се харчат много бързо!

Към колегата Biohazard-ами избрах червено,щото такава си е по талон и не искам допълнителни главоболия в КАТ.Освен това червеното за мен е символичен цвят.Баща ми имаше червен москвич,който впоследствие аз карах 2 години и го изпратих в Надин да се занимават с него :mrgreen: Сега с бащата делим едно червено Рено 5 и накрая червената шкодичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един smile188 и от мен

И аз съм 11клас, но нямам Шкода а само помагам на cerberpeter

И аз съм на мнение, че само с четене не става, а трябва и практика.

Аз почнах да се интересувам от коли от около 2год и на теория доста съм научил но жадувам за практика.

Сerberpeter може да потвърди с какъв кеф разглобявах един блокирал двигател(то така се почва :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.