Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте съвет за джанти?


Recommended Posts

Много ми е трудно да преценя коя ще и отива най-добре на моята 120-ка.Дайте някакъв коментар ,приемам и други варианти. Ето и моделите на които попаднах по гумаджийниците

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме че сега работи.Преди два дни пуснах пак линк и пак същото.Проверявам го работи естествено и после все едно сървъра на Снимка.БГ променя линка и :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май трябвало да не си логнат когато копираш линка или нещо такова, аз не съм го ползвал, но проблема е коментиран и преди някъде из темите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го направих публичен стана ама защо да е така.Преди седмица пуснах снимки в изоставени други и после се скъсаха да ме питат каде са колко стрували.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го направих публичен стана ама защо да е така.Преди седмица пуснах снимки в изоставени други и после се скъсаха да ме питат каде са колко стрували.......

 

Като си направиш "личен" албума можеш да го гледаш само ти ;), за това трябва при създраването на нов албум да го направиш "публичен" и преди да копираш линка за да го качиш тук, трябва да натиснеш "Виж албума" (намира се горе отдясно). А сега по темата, аз лично харесвам тези от Пасата, ето как биха ти изглеждали на Шкодата: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4622362

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва първо да си решиш дали искаш по "отворени" джанти или не чак толкова "отворени" . Имама предвид дали искаш да ти се виждат повече там дискове , апарати, барабани и фланци

/ които в този случай можеш да си ги бодисаш в подходящ цвят / .

А по същество:

Дж от сн 1 са много обикновенни/ според мен де/ , направо са ми банални - виждат се на ден поне на 10 коли...

ATS-а / сн2/ - стои бих казал добре на Естелката :roll:

 

Според мен по-скоро от сн.3 или ATS-а от сн.4 / които са по-редки , но пък са по "затворени" /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FleXos, братле, ако ти не можеш да решиш кои джанти ти харесват на твоята кола - ние ли да го определим... Прояви малко въображение и креативност и си я направи по твой вкус.

 

За слагането и пасването ще помагаме. Нали знаеш - Only sky is the limit!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия последните АТС-ки съм ги виждал на една лада тук в Младост и стоят уникално и са скрити в калниците :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за тези последните си мисля, но днес попаднах на една джанта със седем тънки лъча но на 4х108 а не на 100. Като направя или купя фланците ще видя дали не позволяват да се пробият с по още 4 отвора на 108 че да има по голям избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен,първо си вземи джанти,а фланците после си ги прави по тях.Ако не за друго,то поне да не се ограничаваш при избора на джанти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм решил: фланците ще бъдат на 4х100 и евентуално ако позволява и още 4 дупки на 108. На най-масовото избора е най голям и най-лесно се разтикват после. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.