Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

интересно


Guest vankovarnata

Recommended Posts

забелязва те ли, че лафа на последно върви между едни и същи. проблеми решения и като проследиш мнинията и темите от архив, то питащите отдавна са станали компетентни. дали не става дума за някаква подръжка или всеки сериозен си решава проблемите сам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли решение на ситуацията, такава, каквато я описваш?

 

За съжелени е НЕ. Бих казал да се чете архива. Не се прави нишо ново и всеки го кара на доизживяване или който прави нещо си мълчи и катай.

 

никой не предлага нещо дет е тунинговано. всеки казва грозно е, а всъщност май всичко опива до вложени пари и никой неще да набутва и лев за нещо по разчупено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не предлага нещо дет е тунинговано. всеки казва грозно е, а всъщност май всичко опива до вложени пари и никой неще да набутва и лев за нещо по разчупено.

 

Ванка, на кого по-точно да си показвам напредъка? Пред кого да се хваля? Точно колко човека мислиш, че ще оценят това което съм направил по колите си? Какви мислиш, че ще са мненията: "Браво", "Много добре", "Харесва ми", "Не ми харесва"... Такива не ми се четат, по простата причина, че не ме вълнува какво мислят мнозина от колегите. Аз разбирам някой да прави нещо подобно, да помогна да обясня кое как съм направил, защо... нищо подобно. Сиир е работата, Ванка.

 

Виждаш, че преобладават темите от сорта на "К'во масло да сложа", "На колко да си помпя гумите" и "Какъв размер чистачки да взема"... Неска четох форума на радио "Дъ Войс"... и ми беше по-интересно!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не предлага нещо дет е тунинговано. всеки казва грозно е, а всъщност май всичко опива до вложени пари и никой неще да набутва и лев за нещо по разчупено.

 

Ванка, на кого по-точно да си показвам напредъка? Пред кого да се хваля? Точно колко човека мислиш, че ще оценят това което съм направил по колите си? Какви мислиш, че ще са мненията: "Браво", "Много добре", "Харесва ми", "Не ми харесва"... Такива не ми се четат, по простата причина, че не ме вълнува какво мислят мнозина от колегите. Аз разбирам някой да прави нещо подобно, да помогна да обясня кое как съм направил, защо... нищо подобно. Сиир е работата, Ванка.

 

Виждаш, че преобладават темите от сорта на "К'во масло да сложа", "На колко да си помпя гумите" и "Какъв размер чистачки да взема"... Неска четох форума на радио "Дъ Войс"... и ми беше по-интересно!

 

Поздрави.

 

и на мен тва ми е идеята. само едни и повтарящи се неща по обслужването. нищо по възтановяване. всеки гледа да перни нещо ново и да бяга. коли се взимат за разколачване и разпродаване на части без някой да се хване и наистина да си направи колата супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам какво искате да кажете и двамата, но не мисля, че сте прави за някои неща. Ако хората, които "пипат" по колите си спрат да пишат тук за това какво са направили по тях, ясно е, че такива теми ще са кът. А вие точно това правите - "пипате" без да пишете. Ами тези теми няма как от само себе си да се появят тук ;) Коко, добре, не ти се пише заради "обикновени" коментари. Но съгласи се, на събора, като си наточил колата и мине някой и каже "много яка таз' колица" няма ли да ти капне медец на сърцето? Или ще махнеш с ръка "този пък, голяма работа..." Искаш дискусия, създай я. Нещата са по-прости от колкото изглеждат. Но с едно отдръпване нищо няма да се постигне. Това, че има много въпроси на начинаещи потребители, които не представляват интерес за вас, не е причина да се откажете от писане по въпроси, вълнуващи теб/вас. От друга страна, за да запалиш някой да прави нещо по колата си, той преди това трябва да има някаква информация за четене, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да съм новобранец във клуба , но смятам , че Мишел е прав. Първо замисляте ли се защо хората си купуват Шкода? Защото е сравнително евтин (и за подръжка) , здрав и модерен автомобил. Второ , колко хора имат свободни пари и възможност (разбирай време , не са ИМ вързани ръцете) да ъпгрейтват своя автомобил. Страста към марката и любовта към автомобила за съжаление много често преключват с това да напише някой - ,, и аз искам една такава стара шкода да я върна към живот и да заблести като нова,,. Трето нали идеята на клуба е да се помага (не всички са компетентни) пък и много често хората се опитват сами да си ремонтират автомобила , не за нещо друго , а да спестят накой лев. В тая държава всичко е така- всеки се занимава с всичко и нищо не става както трябва. Евала на тея , които въпреки всичко развиват своя автомобил , но новобранци (като мен) винаги ще има и въпроси за маслото и чистачките също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но новобранци (като мен) винаги ще има и въпроси за маслото и чистачките също.

 

няма лошо да се пита, ама / примерно/ една тема какво масло да сипя от 10 страници е доста смешно, а и преди това да е дискотирано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.