Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дебитомер за Октавия 1


berberov_sm

Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да ви попитам каква е цента на дебитомер за Октавия 1 2000 год., 1.9 ТДИ 110 к.с., защото от три различни места ми казват три различни цени ( в търсачката пише 215 лв., в ЕТ 511 лв., а едно приятелче ми обяви 270 лв ).

 

 

Благодаря ви предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същата Октавия и наскоро сменях дибитомера.Та на отговора:от 180лв. до 210лв. са рециклирани,а от 330лв. до ...... са чистонови. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай в "Киров Бош". Моят за бензинката беше 270 лв.

 

лирическо отстъпление: така и не се разбра за твоята бензинка ...Лекарстството беше 270 лв или и още нещо !!!

 

... :? все пак историята остана без край ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До at. stoev

 

 

Можеш ли да ми кажеш колко изкарват рециклираните ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да ви попитам каква е цента на дебитомер за Октавия 1 2000 год., 1.9 ТДИ 110 к.с., защото от три различни места ми казват три различни цени ( в търсачката пише 215 лв., в ЕТ 511 лв., а едно приятелче ми обяви 270 лв ).

 

 

Благодаря ви предварително !

 

Ето ти един цитат от друга тема ;) Доктора го бях помолил да пита в "Бош" за цената на моя /а той е като твоя/, ма явно не помни, какво е питал и писал... Старост-нерадост... :mrgreen:

 

0897 830 835 Мариян.

 

Това е което намерих - гледам, че гамата за дизели е доста богата, но се намират и за бензинки ;)

Надявам се тази информация да е полезна и на други хора тук, тъй като знаем, че дебитомера не е най-тънката цифра в колите ни, а предлаганите цени от момчето са направо чудни /според мен/.

Успех, Боби!

[/color]

 

Велко, благодаря за отзива. Лошото е, че момчето вече каза, че отдавна не се занимава с тази дейност. Но беше отзивчив.Все пак намерих в "Киров БОШ" на 189 лв. Утре ще го видя и на живо и ще преценя дали да го взимам. :lol:

 

За нищо, Боби - жалко, че не се занимава вече. Тъкмо и аз имам нужда... Ако прочетеш това, питай информативно в "Киров БОШ" за 81kW TDI, каква е цената на дебитомера. Просто ми е любопитно...

Успех!

 

Около 220 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да ви попитам каква е цента на дебитомер за Октавия 1 2000 год., 1.9 ТДИ 110 к.с., защото от три различни места ми казват три различни цени ( в търсачката пише 215 лв., в ЕТ 511 лв., а едно приятелче ми обяви 270 лв ).

 

 

Благодаря ви предварително !

 

Ето ти един цитат от друга тема ;) Доктора го бях помолил да пита в "Бош" за цената на моя /а той е като твоя/, ма явно не помни, какво е питал и писал... Старост-нерадост... :mrgreen:

 

0897 830 835 Мариян.

 

Това е което намерих - гледам, че гамата за дизели е доста богата, но се намират и за бензинки ;)

Надявам се тази информация да е полезна и на други хора тук, тъй като знаем, че дебитомера не е най-тънката цифра в колите ни, а предлаганите цени от момчето са направо чудни /според мен/.

Успех, Боби!

[/color]

 

Велко, благодаря за отзива. Лошото е, че момчето вече каза, че отдавна не се занимава с тази дейност. Но беше отзивчив.Все пак намерих в "Киров БОШ" на 189 лв. Утре ще го видя и на живо и ще преценя дали да го взимам. :lol:

 

За нищо, Боби - жалко, че не се занимава вече. Тъкмо и аз имам нужда... Ако прочетеш това, питай информативно в "Киров БОШ" за 81kW TDI, каква е цената на дебитомера. Просто ми е любопитно...

Успех!

 

Около 220 лв.

 

 

Е, "притурил" съм около 50-ина лева (не че са малко де), ама при тая "епична" смяна на сто неща по колата - мога ли да помня кое беше 220 и кое 270. Нищо де... :mrgreen: Така е по-готино - подготвям човека за по-лошото, а пък той ще остане приятно изненадан. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги за предоставената информация, ако имате телефона на Киров БОШ цена няма да имате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рециклираните изкарват колкото новите по думи на майстора

 

 

Добре де - не разбирам. Гледам го моя (стария) и НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА какво му се "рециклира": Няколко пластмасови тунелчета, една пиезопластина и един диод :?: :?: :?: :?: :?:

 

Явно не съм дорасъл......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.