Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Българи и Българския език


Гъби

Recommended Posts

:( Пичове, Вие защо не пишете на Български?!?/имам в предвид на кирилица?/. ](*,) :!:

 

Верно ли, бре, а ти що питаш, а, пич?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: От сутринта насам все искам да те питам какви са тия мнения, дето ги изтърсваш ни в клин, ни в ръкав. Сега ми се отдаде ми се възможност! :mrgreen: Та? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Пичове, Вие защо не пишете на Български?!?/имам в предвид на кирилица?/. ](*,) :!:

 

 

smile159 , карай , бе пич ! нали все пак се разбираме ! Ти четеш и пишеш , а и ние така ....

 

 

п.п. ....пък може да има и пички... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Пичове, Вие защо не пишете на Български?!?/имам в предвид на кирилица?/. ](*,) :!:

:?: :?: :?:

 

Едно от основните правила в този форум е писането на кирилица, защото:

1. сме българи;

2. следствие от първото - чете се по-лесно, интонацията на събеседника се възприема макс. достоверно и т.н.

 

И това правило се спазва от 99.9% от хората тук. Всъщност за повечето от тях това дори не е правило, а нещо нормално и естествено, именно в резултат на това, че сме българи.

 

Така, а сега, ако споделиш въпросът ти от какво е бил породен, ще бъде добре. Защото малко спам (в буквалният смисъл) не е проблем, но когато той зачести - това вече е проблем. И ще бъде решен!

 

Между другото, обръщението "пичове" е доста неуместно, не мислиш ли :?: Защо е така, сам се сещай. Ако не се справиш, ще ти помогна...

 

И последно - "български" се пише с малка буква, щом си подхванал темата, пък и не е издържано "пичове" да е последвано от уважителното "Вие"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май си имаме ново попълнение в "правописната полиция" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз усещам че това си е чист спам. И колкото и "Всеки за всичко" да е "спаминлята" на форума, това не означава, че такъв тип спам ще се толерира. Заключвам темата.

 

Гъби,

Ако наистина имаш впечатления, че някъде/някой не пише на български дай конкретен линк. Изявления от типа "А вие защо биете негрите?" не се толерират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.