Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос: Гел за спукани гуми!


Recommended Posts

Здравейте,

 

Какво ще кажете за тези гелове, с който може да се напълни спукана гума и да се кара лекичко до първия сервиз? После май гумата не става за ползване или греша? Но пък мисля, че е идеално решение за Дамите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм ползвал никога, но бих си взел за всеки случай.

То каръка не се знае кога ще дойде, та ако си сложил резервната гума и пак спукаш... :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам, че после може да се ползва гумата - пяната се изважда просто. Мотае ми се из багажника един флакон на StacPlastic, дано не ми се наложи да го ползвам скоро :mrgreen: . Със сигурност обаче е по-лесния вариант от смяна на гума, стига дупката да не е твърде голяма или гумата да е излязла от джантата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога колко струва такъв флакон, ако не си забравил цената. Това е полезно според мен, ако имаш газова бутилка на мястото на резервната гума иначе не виждам смисъл при положение, че ти трябва и помпа да имаш в колата.

 

А иначе и аз мисля, че надали разваля гумата. Има такива "бози" и за колелата, за да си направиш гумите безкамерни, но май ги ползват само за DH.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога колко струва такъв флакон, ако не си забравил цената

Десетина лева беше есента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си бях купил един още от средата на 90-те години и го носех в колата. Преди 2-3 години се наложи да го пробвам, един колега беше спукал гума и нямаше резервна - резултат кръгла нула. Беше някакъв прах. Та съветвам който купува да намери начин да го пробва - да знае дали може да разчита. И имайте предвид, че вероятно имат някакъв срок на годност.

Аз лично бих заложил на едно електрическо компресорче от тия за 14-15 лв. Не че и те са много ефективни, но все пак е нещо ако спукаш гума, вямаш резервна, а най-близкия вулканизатор е на 50 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези който ги продават на метро по 6 лева някъде на една служебна кола преди време ползвахме и помогна. Освен това успява да дигне към 1 атмосфера примерно и можеш да караш го сервиж или гумаджия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.