Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лети джанти


Recommended Posts

:( Не успях да се добера до някои съвети за летите джанти?! Не всички лети джанти са алуминиеви, но повечето хора...(не знаят какво е лята джанта, пък камо ли т.н.офсет?!). Аз чета разни инфо/и не само/, но не мога да се доверя. Запитах/нещо/ в магазина, но явно хората там не бяха дост. комп. Ако някой може да подскаже нещо на тема /подчертавам/ лети /а не алуминиеви, макар, че може и такива/ дж., ще бъда благодар.!

Ще прочета с удоволствие всякаква инф. за 6 ил 6,5 j 15 /естественно и всички останали размери:офсет, разст. м/у отв. Ф на центр. отвор и др...Естественно и за пригодността,за монт на Октавия II, както се нарича в България.(Иначе тя е ОктавияIII, или А5 шасси) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не разбрах!!! Ама ниииииииищО!!!!!! :?

Какви съвети искаш? Какво да подскажем на тема "...лети /а не алуминиеви..." За леенето с противоналягане и измислената история, че ак. Балевски е измислил всичко това? И там разни патенти и чудеса... Преувеличени врели-некипели от сорта "Дж. Атанасов - бащата на компютъра!"...

Ти, какви джанти търсиш? Може би титаниеви? Разбира се, че не всички ляти джанти са алуминиеви, но голямата част са точно такива, поради едни или други причини или свойства на алуминия ;)

И все пак...не разбрах точно, какъв е въпроса ти, за да напиша свестен отговор. Питал си в магазина, ма те хората...четеш разно инфо и не само, но не можеш да се довериш...

Човече - много объркано пишеш - все едно не си наясно със себе си :mrgreen:

Другия вариант е аз объркано да чета smile046

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Аз до колкото схванах, "Гъби" иска техническа информация за лятите джанти. Смисъл какви разстояния се мерят, от къде до къде са те, офсет какво значи, какво значи 5J нампример, ей такива.. и на мен ми е интересна темата, трябва да поровя из "Google" да намеря инфо..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злия,че акад.Балевски е откривтеля на метода за леене с противоналягане-това е абсолютно сигурно,който е учил в ТУ(МЕИ)-МФ,ТФ,МТФ-го знае така че просто не се съмнявай!!!

Този метод е известен като леене по метода на Балевски!!!

Нищо лично но е така!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Злия,че акад.Балевски е откривтеля на метода за леене с противоналягане-това е абсолютно сигурно,който е учил в ТУ(МЕИ)-МФ,ТФ,МТФ-го знае така че просто не се съмнявай!!!

Този метод е известен като леене по метода на Балевски!!!

Нищо лично но е така!!!!

 

Офф-топик >>>

Е така е - не се съмнявам, щом го знаеш от старите доценти в ТУ(МЕИ)-МФ,ТФ,МТФ-го........

Замислял ли си се по този въпрос >>> /цитата е от друг форум/

Всички патенти на "Балевски и колектив" (както е вписано) по въпроса се отнасят за реализации на оборудване с двуделна матрица, а не за принципа. Вероятно това е най-значимият от патентите, от който тръгват преувеличенията http://freepatentsonline.com/4050503.html

Аз това имах впредвид - че принципа не са открили те, а в реализирането на горепосоченото няма съмнения! Не искам да се впускам в дебати относно тази тема - просто съм твърде бос и предпочитам да си мълча, когато нямам какво да кажа...

 

Искам и друго да попитам - в метода "Балевски-Димов"- според теб, кой е мозъка и кой е партиеца? След кончината на Димов, партийния академик, колко нови открития направи?

Са да не вземеш да останеш с впечатлението, че се заяждам - пиша това, защото ми е било интересно преди време и съм чел разни гледни точки, мнения и факти ;)

Поздрави!

 

П.С. Иначе аз така и не разбрах точно за какво се отнася питането на "Гъби"

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Тунингмания е почти, или напълно разбрал ме! :)

Имам в предвид всички ориг. разм.!

Харесвам .../понеже ми бе направена забележка няколко пъти - и се чудя как да си изкажа мнението без да обидя никого?!/ Не знам... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.