Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Volkswagen купува Zastava


Recommended Posts

:( Може да е за добро?! От доста време следя развитието на "Застава", но... Американците/т.н./ сложиха тук - таме някои пръсти в тук - таме някои рани на брата източноправославен /както почти всички Българи/ Сръбин?! :!:(Оно Фиат - до като е млад, па като се ожули - става жигули.) :(
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FIAT пак са спали... може би щеше да е по - добре те да си я купят ZASTAVA-та, щото тая марка не е много за нашия бранд, а и ZASTAVA си е FIAT :P

от друга страна пък няма да е лошо най - накрая и VW да се впуснат в модата "евтина кола" и конкурента на Logan да не е с емблемата на Skoda :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнете на нещата от другата страна - ако наистина е вярно, ще може след няколко годинки да си караме нови автомобили (подчертавам автомобили - не кофтори като Logan-а) на доста приемлива цена...

Плюс това ще си е малкото братче на нашите машинки 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнете на нещата от другата страна - ако наистина е вярно, ще може след няколко годинки да си караме нови автомобили (подчертавам автомобили - не кофтори като Logan-а) на доста приемлива цена...

Плюс това ще си е малкото братче на нашите машинки 8)

 

 

И според теб VW ще пуснат поло на цената на логан ? :mrgreen: И с какво немската кола е по-добра от логана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше навремето едни югославски голфчета 1 и 2 с надпис TAS отпред на решетката... сърбите правеха по лиценз и малките рена 4 и 5, един приятел има такова... така че не всичко югославско е Застава (и не мърда от мястото си :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според теб VW ще пуснат поло на цената на логан ? :mrgreen: И с какво немската кола е по-добра от логана.

 

Най-важното - няма да е френска, няма да има архаичен дизайн ;) . А да - няма да я сглобяват роми, облечени в бели престилки :lol: . Да изреждам ли още? :roll: Иначе да - VW положително ще пуснат отговор на Логана, въпрос на време е. Да не забравяме, че готвят и пускането на концепцията "UP!" ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на мнението на gogata, особено в частта "френски" и "... в бели престилки".

а инъче се чудя дали просто не искат да си купят завод в центъра на европа, пък марката - в историята, защото ако не супер евтина кола, то каква друга ще е Zastava... :roll: при толкова марки в групата...

а ако VW UP! бъде пуснат като Skoda ще се изкефя, дизайна му ми хареса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Иска да каза, це Вв. си е АГ група?! Там кацество - е кацество. Висте Ламбо, ил R8?!" :(Не обичам такива изклесяшки мнения/изказвания/, но по някой път ме хващат бесовете! На грамотните хора се извинявам! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гъби, к`во се опита да кажеш? :roll: И на кого?

 

Явно нещо на мен се е ядосал колегата.Предполагам това е причината за да се опитва да ме имитира.http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=8745

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сеат е като героините в испанските филми - чия ли курва не е била марката, дори по едно време и на Порше, макар и само мотора... може би точно затова фирмата няма високо реноме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сеат е като героините в испанските филми - чия ли курва не е била марката, дори по едно време и на Порше, макар и само мотора... може би точно затова фирмата няма високо реноме

 

хихихи ей тва беше грубо :lol:

Аз пък съм имал СЕАТ с мотор Порше... летеше като изтребител, ама нема такова трошене нон-стоп :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Новата Застава и без това си е Пунто без никакви разлики . Аз 6 дни карах Пунто и не ща повече и да чувам за тая кола . Ей я , тука я щракнах в движение :008589195.jpg Та не ме въодушевяват тия Застави .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво става със SEAT в момента, чува ли се нещо ? Уж били много зле, щяли да ги закриват :roll: ... Да не би Zastava да е заместителят им в групата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

новата zastava може да е старото punto, но хората си ги произвеждат, карат си ги и не купуват съдрани от каране таралясници "нов внос"... тъпи сърби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

новата zastava може да е старото punto, но хората си ги произвеждат, карат си ги и не купуват съдрани от каране таралясници "нов внос"... тъпи сърби

+1, изпитан автомобил, родно производство и народна цена, де и ние да бяхме така тъпи..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пунтото си е разкошен градски автомобил. Ако успеят Застава да изкарат какъв или по добър от него автомобил на цена до 12 - 13 000 ще бъде страхотно. А иначе пазарния дял си е там. За сега се борят малко автомобили - сандеро, фабия..кой друг?

Имайте предвид че фабията (1.2Htp) не отговаря на характеристиките на сандерото като клас.

 

Така че има бъдеще пред такъв автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.