Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съединител за "Skoda Octavia 1, 1.9TDI, 110кс."


tuningmania

Recommended Posts

Здравейте,

 

Търся, пълен комплект, съединител за "Skoda Octavia 1, 1.9TDI, 110кс, 1999 година". В "Еура Тек" го дават евтино - към 1200 лева и бият, който не си вземе. Моля за съвети..

 

П.П.

Другия път да направят маховика от кашкавал :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да толкова е :roll: даже сега им е паднала цената.И аз като имах октавия-1 исках да го сменям и обявиха цена X 2 на тази .Сменява се целия комплект включително и маховика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко км. е твоята кола моята беше 236 000 км. но сигурно я карат още със старя не ми се вярва да са го сменили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.Прегледаи тая тема ще ти е от голяма полза.Успех и да пишеш http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=70468

 

От тази тема става ясно , че двуделния маховик може да бъде заменен с нормален маховик и феродов диск с демпферни пружини. Поне аз така разбрах от снимката на килима на стр.2(мисля). А дали присъединителните и габаритните размери си пасват точно или трябва все пак ня'кво преправяне !?...

 

Питам се следното нещо: дали в страна като БГ , където всичко се рециклира , има добри специалисти във всяка област...да не могат да се сменят 5 тъпи пружини в един двоен маховик ...ЧУДНА РАБОТА !!!! :roll: :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Търся, пълен комплект, съединител за "Skoda Octavia 1, 1.9TDI, 110кс, 1999 година". В "Еура Тек" го дават евтино - към 1200 лева и бият, който не си вземе. Моля за съвети..

 

П.П.

Другия път да направят маховика от кашкавал :x

 

Имаш Л.С.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Търся, пълен комплект, съединител за "Skoda Octavia 1, 1.9TDI, 110кс, 1999 година". В "Еура Тек" го дават евтино - към 1200 лева и бият, който не си вземе. Моля за съвети..

 

П.П.

Другия път да направят маховика от кашкавал :x

 

Имаш Л.С.

Поздрави!

Е кво са си "шепнете" на ЛС-та. Я споделете "искрено и лично" пред всички. Аз също ще "менявам" тая част и съм наострил уши натам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Bobi Doctora" - Здрасти Боби. Колегата "zloQQ" не ми е казал нищо секретно, наистина не знам защо е решил да го направи на "Лично Съобщение", нека ТОЙ отговори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Търся, пълен комплект, съединител за "Skoda Octavia 1, 1.9TDI, 110кс, 1999 година". В "Еура Тек" го дават евтино - към 1200 лева и бият, който не си вземе. Моля за съвети..

 

П.П.

Другия път да направят маховика от кашкавал :x

 

Имаш Л.С.

Поздрави!

Е кво са си "шепнете" на ЛС-та. Я споделете "искрено и лично" пред всички. Аз също ще "менявам" тая част и съм наострил уши натам.

 

Е дееееа, зор да ме държите до 3-4 сутрина начи!

Нема секрети тука - всичко е прозрачно ;)

Просто му предложих на Миро моя майстор. Той винаги има идея от къде да се намерят по-тънко разните чарколяци от които се нуждаят хората :mrgreen: Опреш ли до там - съединителя или пък какъвто и да е друг ремонт /без ел.- ма там си ти!/- ще ти дам коодринатите му.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Хайде ново 6 :? Днес бях в "Еура Тек".. 1800 лева е съединителя, не 1200 :cry:

 

Промяна (01.04.2008):

Днес бях в "Юнитрейд Х" в Дружба. Отпада варианта, посочен във форума на "Volkswagen". Маховиха не напразно е дву-масов. Обясниха ми защо не мога да сложа нормален маховик. Понеже не съм чак толкова технически грамотен, не се наемам да преразказвам какво чух, да не причиня объркване. Ако някой има интерес и/или желание, познавам човека от "Юнитрейд Х", по всяко време, в работните дни, може да идем да ни обясни пак.

 

Иначе от "Еура Тек" ми казаха, че имало още около 50 000км. живот в съединителя. Това за мен са си 2 години. Реших да карам, докато умре (за сега нито буксува, нито тресе, нито нищо) и тогава, ако още мисля да я пазя тази кола за себе си, ще сменя всичко комплект и това е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.