Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Има ли някой представа на туй CD как е маркиран кабела за + до усилвателя (този който включва и изключва усилвателя)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера като минавам през гаража ще погледна книжката. Кабелите трябва да са стандартни.

Между другото, не ти ли е свързано CD-то в колата? Защото ако е - мериш на кой кабел след включването му ще се появят +12V - това е кабела, който ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Вързано е.

Така и така ще меря ама предпочитам да знам ако има някой схема да ми каже как е маркиран кабела...за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно на самия кабел си пише за какво е.Та на теб ти трябва този за автоматична антена.Ако не ги пише ще трябва да мериш,а може и по друго да се ориентираш.Би трябвало да е свободен след като влезе в евро буксата.Имам предвид,че не е свързан никъде!Но ако не си сигурен,най-добре е да се измери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, ето я схемата на цялостно свързване и съответното описание на позициите. Това е за DEH-P6700MP, но според мен всичко е стандартизирано относно цветовете на кабелите. В случая, това, което тебе те интересуваше е поз.23,25 и 26 с цвят blue/white. Клик на снимките за цял размер. Оразмерил съм ги във формат А4 за удобно разпечатване. Файловете са ~1Мб всеки. Преди да вържеш стъпалото, замери за всеки случай на въпросният кабел дали излизат +12V след включване на CD-то.

 

th_16412_shema_122_415lo.jpg th_16942_opisanie_122_892lo.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След кратка телефонна консултация с Юли всичко свири както трябва.

Благодаря на отзовалите се.

А колегата Best Forman ме видя свирна и замина..не спря да помогне. Не се сърдя, ама има да черпи по бира :) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.