Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аксесоари Октавия 2 !


димон

Recommended Posts

Преди време някой колега беше писал , че си е закупил пластмасови прагове за вратите ( за 4-те врати) на Октавия 2. Спомням си , че беше посочил цена около 70 лв. Ако може да сподели откъде се е СДОБИЛ с тях :) , щото в представителство на Шкода...някъде в централна България :D ми поискаха за същото нещо 190 лв. Става дума за праговете с надпис OCTAVIA ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димон, аз си купих въпросните прагове. Повярвай ми, много са полезни. 70 лева бяха - само пластмасови. Аз си взех такива. Имаше пластмасови с алуминиева апликация с надпис Октавия, но те бяха 130 лева.

Пак ти казвам- няма да сбъркаш ако си купиш. Предпазват боята на прага при качване и слизане. Иначе трябва да ги поръчаш в ЕТ. Монтират се много лесно, защото са на двойнозалепваща лепенка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... 70 лева бяха - само пластмасови. Аз си взех такива. Имаше пластмасови с алуминиева апликация с надпис Октавия, но те бяха 130 лева.

 

Става дума за тези , които са от две части за под всяка врата (понеже прага е стъпалообразен) , нали !? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз си купих и бях писал - обокновенни пластмасови ,другите ми се видяха малко шукарийка .Мился че milotec или superskoda ги имат но по-добри цени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да уточня, че това не са прагове, а декоративни лайсни за праговете :mrgreen: Аз на моята /Октавия 1/ си поръчах едно време от ЕТ - бяха 80 лева. Ма тогава кат си помисля, тези 80 леа колко нафта наливаха... Мъкаааааа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.