Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Консултация за двигател.


FleXos

Recommended Posts

Здравейте фенове.Интересувам се какви пари струва едно моторче от серията на Фаворит,Форман и ако може да споделите каква е разлкиката между моторите 135 и 136 и съответно кой е по добрият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за цената е относително - зависи от състоянието, окомплектовката има ли документи и т.н... общо взето продавача си определя цената по усмотрение. Цените май варираха между 300 и 600 лв, ако не са се качили напоследък.

За разликите между 135 и 136 има много изписано във форума - ползвай търсачката, за да намериш темите :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да благодаря.Ще потърся в търсачката.Днес мернах едно двг на един Форман и ме загложди отвътре веднага.Пак почнаха да ми се въртят едни схеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак почнаха да ми се въртят едни схеми.

 

Ами за схемите мога да ти кажа само :smt017 , а за цените наистина е мн относително.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.