Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос: ''On Line'' поръчка на алуминиеви джанти!


tuningmania

Recommended Posts

Здравейте,

 

Някой може ли да ми каже чуждестранен сайт, където може да се поръчат "On Line" алуминиеви джанти на приемливи цени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега твърде рисковано е незнаеш дали въобще ще получиш нещо или пък дали това което ти изпратят ще е точно това което ти си поискал,а вече си платил с карта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

on-line незнам но има много сайтове в които си ги харесваш връткаш едно теелфонче и ти ги доставят ! Но ми се струва че така ще ти излезнат по скапичко ! ти си реши

http://www.djanti.net/catalogue.htm

лично в тозисмятам че цените са по евтини :

http://www.gumi.bg/public/home/home.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не ми е ясно дали джантите се продават заедно с болтове защото един приятел си взе наскоро 2-ра ръка и се наложи да се ръсне 60 лв за болтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ти е да поръчваш он-лайн? По-евтино ли е или искаш нещо custom made? Ако искаш нещо специфично виж в eBay, там има практически всичко. Ако не просто си купи от магазин. Вече има много добри модели на пазара. Аз си харесах много добри O.Z.-ки в Диана :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бях в Диана и питах за джанти ми извадиха каталога на Мотоексперт. Диана не внасят джанти, препродават тези на Мотоексперт (вносителя на Фулда) те даже имат някакво промо в момента, поне в Пловдив.

www.motexpert.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Колеги, толкова ли неясно съм се изразил в поста си най-горе? Прочетете го пак, Моля - ще подчертая най-важното. Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.