Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фиксирани срещи за София


Mishelle

Recommended Posts

Във връзка със съседна тема, пускам тази, с цел по-добра организация на софийските сбирки. В предвид желанието на повечето от вас, предлагам да правим срещите през неделя. Точните дати мога да ги структурирам в една табличка, да ги сложа във важна или каквато ще да е тема. Като място на срещата предлагам да си остане НИМ - има много място за паркиране, идват и други клубове, пък и някоя и друга гонка е удобно да се заформи. Часът може да остане същият (14:00) или друг, ако предложите.

Идеята на фиксираните срещи е избягването на писане на 2-3-4 стр. за една среща, което ми се вижда някак несериозно, както и сплотяване на част от клуба. Защото едно е да се общува тук, а съвсем друго е на живо. Всеки присъствал знае - скуката на тези срещи ни е чужда :D

 

Личното ми мнение е, че тази идея може да се реализира и на много други места, където има концентрация на Шкода фенове. Въпрос на организация по региони. След което може да се подеме инициативата за гостуване/посрещане на колеги от съседни (и не толкова) райони. И всичко това да избухне в един голям национален събор.

 

P.S.: коментари не по темата или "лирични" отклонения ще бъдат трити без предупреждения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен съм с Юли - срещи през седмица, като датите са обявени в табличка(например). Поне на този етап(сезон :mrgreen: ) 14ч. е най-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям да са поне през седмица. Часът може да бъде за начало 14:00, а пък през лятото например да бъде преместен на 15:00 - по-дълъг ден, а пък може би и по-топло, даже горещо време.

 

Нека часът в таблицата да може и да се коригира в съответствие с метеорологичните условия ;) , но да си има една постоянна таблица с датите - добра идея е.

 

Също пак заради метеовремето нека има една допълнителна колонка - отменена или нещо такова - да може своевременно да се знае, че например заради поледицата тази седмица няма да има и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има нужда да усложняваме нещата с таблицата ;) Колкото е по-проста, толкова по-добре. Слагам в нея датите и това е. Всеки сам може да си следи за метеорологичните условия - било по телевизията, било в Интернет. Ако за съответния ден го дават дъждовно, ясно е че никой няма да присъства. Ако слагаме променливи в таблицата, отново ще има безсмислени дебати. Идеята ми е нещата да сведат до минимум - примерно според графата, следващата среща е на 25-ти (примерно) и толкова. Ако вали - ясно е, ще има пропуск. А когато настъпи лятото, часът лесно ще се измени на 15:00 или 16:00 ч. и толкова ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам - хубава темичка и си викам "чакай да се из..кажа и аз по нея" ;)

сега по-сериозно: не е никак лошо най-после и ние като един сериозен клуб да си имаме "ден за срещи" - нека е неделя, кво толкова, нека е от 14ч - още повече "кво толкова"... а ако времето е кофти - защо срещата от "пред НИМ" да не става автоматично "в Родопската":?: така дори и някой да иска да се срещнем, като види, че вали, да не се отказва, а направо да идва на по биричка... А ако Ники е навит - в случай, че вали - да си имаме една запазена маса - да кажем за 6-ма за 14 ч и ако никой не дойде до 14:30, масата вече не се пази....

знам, че веднага някои ще кажат, че разсъждавам "кръчмарски", ма аз само предлагам алтернативи... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра е идеята и беше крайно време за такива постоянни срещи. Предлагам заглавието на тази тема или на друга подобна да се промени на нещо подобно на :"" Постоянна среща> всяка неделя 14ч пред НИМ-софия""

Като в тази тема може да се обсъждат кой ще идва на дадена дата, отзиви след срещата и подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се, ако решим да има 2 срещи в месеца, дали не е по-добре едната да е в неделя пред НИМ, а другата да е през някоя вечер през седмицата в Родопската къща.

 

По този начин, ще може по широк кръг от хора да идват, защото някои от нас са заети уикендите, но ще могат да дойдат през седмицата и обратното. Мисля, че няма да е проблем да се събираме към 19:00 часа лятото в работен ден, защото деня е дълъг и ще има достатъчно време да позяпаме колите, а и да пием по бира.

 

Т.е. в резюме -> предлагам примерно първия четвъртък от месеца на кръчма, третата неделя пред НИМ :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение че всяка седмица става малко много. През седмица е по-добре. А що се отнася до неделните срещи - сезона във F1 вече започна и съвсем скоро идва в Европа. Има доста от нас които са маниаци и трудно пропускат състезание а от там и намален интерес към срещите.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво , тая неделя ще има ли някой пред т.н. НИМ ? ...не можах да разбера :?

 

ако ти идеш ще има поне един :P:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам следния график за т.нар. фиксирани срещи. Юли, надявам се, че нямаш нищо против, вмешателството ми в темата :roll:. Ако сте съгласни с това, което предлагам, може да преместите таблицата в началото на тази тема или в отделна такава :) .

---------------------------------------------------------

06.04 - неделя - 14ч. - НИМ

20.04 - неделя - 14ч. - НИМ

04.05 - неделя - Национална среща на Соколски Манастир

18.05 - неделя - 14ч. - НИМ

01.06 - неделя - 14ч. - НИМ

15.06 - неделя - 14ч. - НИМ

---------------------------------------------------------

По-нататък може да преместим часа по-късно, че вече ще е доста топло, предполагам. А за срещите в Родопската - мисля, че е по-добре за тях да се пише отделно. Срещите на полянка, включващи "цвър-пър" :mrgreen: , също мисля, че е по-добре отделно да ги коментираме. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

димон написа:

И кво , тая неделя ще има ли някой пред т.н. НИМ ? ...не можах да разбера

 

 

ако ти идеш ще има поне един

 

 

и аз - та двама...от скоро съм рег-нат потребител в клуба и имам желанието да се видя и запозная с някой нов човек,пък и да разбера каква точно е програмата по сбирките , какво се прави и т.н. и т.н. на 06.04 ще съм там с зелена Октавия 2 тди СА 5800 ММ ...тва ми е номера да ме познаете ако нещо се объркам ,щото още съм новобранка в тия работи.тва е от мене за сега..ще се радвам да не правя празен курс ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая неделя от 14.00 има кръг от Formula 1 така че предлагам ви да изместите началния час на срещата след 16. Аз от сега не знам дали ще съм на линия, но ако имам възможност ще гледам да мина.

Иначе програмата е свободна - сладки приказки, пийване, хапване (все някой носи по нещичко;)), оглеждане и чоплене по колите, понякога и драг-рейсинг между най-надъханите :)

 

п.п. Valtera, надявам се да разпознаваш и по-старите модели Шкода (Фелиция, Фаворит, 120Л...), тъй като понякога там не присъстват Октавии и Фабии, както е било и миналия път. Оглеждай се също и за стикерите на стъклата с бял надпис Skoda club Bulgaria ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има организация ще мина утре - не гледам ни формула, ни футбол.

 

Еми аз съм там, ако не вали. Влади и той, доколкото разбрах. Надявам се да се съберем повече хора де :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам какво гадно време е навън, май няма да е много комфортно да сме пред НИМ? Ако искате, да се разберем с Ники да ни запази места в Родопската, а там има и телевизори... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

писах на Ники да запазим маса. Ако имаме късмет да е и срещу телевизор, никой няма да изпусне нищо - нито то Ф1, нито от срещата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен така няма да може да се концентрираме нито в едното, нито в другото :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, какво каза Ники - ще има ли телевизор? Ако да и аз може да се довлека... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за графика е перфектна... имам само едно притеснение - ако се направи график много хора ще пропускат срещите, защото ще знаят, че примерно след 1 седмица ще има друга среща и нищо няма да изпуснат. Според мен това може да се превърне в масово явление и накрая да се събираме по 5-6 човека.

 

Според мен проблемът може да се реши, като в таблицата се сложи някакъв тип COUNTER, върху който потребителите да кликат, ако са решили да присъстват на срещата. Така ще се знае предварително колко човека ще дойдат и всеки ще може а прецени да отиде или не.

 

Ако това не може да се сложи във форума, съм сигурен, че има някакъв начин да се вгради в сайт-а... под формата на някаква програмка.

 

Дано да не ви изглежда тъпо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.