Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем скоростен лост


nikistan

Recommended Posts

Здравейте,днес преди да запаля двигателя не можах да изключа от 1-ва скорост?!! :( До сега подобно нещо не ми се беше случвало.След около 2-3мин опити най-накрая се изключи.Пробвах и останалите - 5-та не успя да "влезе".След като трагнах нямаше проблеми :? Колата не я бях карал 2 дни.Масло на скоростна кутия не съм сменял,но и колата е на 45000км.Някой знае ли къде може да се крие проблема и ориентировъчно на какъв интервал се сменя маслото на скоростната кутия? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва ми се понякога, като съм спрял на лек наклон и колата е само на скорост, но не и на ръчна, да не мога да освободя първа. То аз и не напъвам с много сила, като видя че неможе. Просто натискам съединителя, паля и леко мръдвам колата напред. Тогава лоста се освобождава без проблем.

Не знам дали е нормално :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Ако автомобила е загасен и оставен на скорост, на терен с наклон, може трудно да се изключи от скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.