Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз да се похваля...


Recommended Posts

връзката е че като му бият БАН-а (100%) в опел форума и тогава пак ще си продължи да си пита тука за разни неща който сме ги говорили 10 пъти и който ги пише навсякъде. Леката промяна ще бъде, че вече няма да пита за шкодата си, а ще започне с въпросите за масло, гуми, по добри спирачки, чип , нафта и тн за опел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, просто хората ти казват как е по другите форуми...

 

А относно 10 кинта за 2 дена каране (и има още) - ами това са 4.3 литра нафта. Но като гледам, явно минаваш по макс. 25 км на ден, без да си седял в задръствания, за това ти стигат :D

Между другото, сега си мисля, добре че тук няма гадни и злопаметни хора, че на фона на покупката ти, в тази тема можеше някой да пусне всичките твои мнения за дизела... :lol: Дръжте крадеца, казал крадеца :lol: Но пък със здраве да си я караш, безаварийни километри и много радост да ти носи. Ако имаш нужда от майстор - свиркай, ще помагам ;)

 

P.S.: И не я настъпвай на макс, и тя душа носи, а ремонтите на такъв автомобил са по-скъпи от на 120-ка, още повече за дизел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

над 90не дигам :roll:

На втора ли ? :lol:

 

Под "не я настъпвай на макс" разбирай да не я караш в много високи обороти, а не да я караш много бавно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...това ми е 1вия дизел :roll:

 

Ще се научиш, споко. А после няма да ти се иска да слезеш от него :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на количката на братчеда от дясно ;)

 

Тази от ляво е моята красавица Astra ELEGANCE 2.0TDI 105hp :P

 

 

005472636.jpg

 

005472637.jpg

 

005472638.jpg

 

005472646.jpg

 

005472639.jpg

 

Иначе астрата му :P малко по слабичка мойта ама за сметка на това по икономична. Важното е че доживя да си вземе КОЛА :mrgreen:

 

Да си я ползваш със здраве !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на количката на братчеда от дясно ;)

 

 

 

Иначе астрата му :P малко по слабичка мойта ама за сметка на това по икономична. Важното е че доживя да си вземе КОЛА :mrgreen:

 

Това нещо като намек за шкодите ли беше не разбрах? :roll: Честито на вудито но аз ако бях на негово място щях да си взема Октавия, която според мен бие астрата му и като визия и здравина. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на количката на братчеда от дясно ;)

 

 

 

Иначе астрата му :P малко по слабичка мойта ама за сметка на това по икономична. Важното е че доживя да си вземе КОЛА :mrgreen:

 

Това нещо като намек за шкодите ли беше не разбрах? :roll: Честито на вудито но аз ако бях на негово място щях да си взема Октавия, която според мен бие астрата му и като визия и здравина. ;)

Еми не че нещо ама това предишното не беше кола а развалина ;) иначе старите октавии тези от 97-99 са им грозни фаровете а и парите който даде за астрата едвали щеше да си намери свястна октавия ;)

Иначе аз съм фен на шкода .Баща ми преди 10 години си купи нова фелиция и много готина беше ама преди 5 години катастрофира челно и колата замина.

Баща ми сега си търси 2ра ръка superb ама нещо като гледах в mobile нямаше хубави.Той търси 2.5TDI по възможност elegance и на не повече от 80000-100000км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на количката на братчеда от дясно ;)

 

 

 

Иначе астрата му :P малко по слабичка мойта ама за сметка на това по икономична. Важното е че доживя да си вземе КОЛА :mrgreen:

 

Това нещо като намек за шкодите ли беше не разбрах? :roll: Честито на вудито но аз ако бях на негово място щях да си взема Октавия, която според мен бие астрата му и като визия и здравина. ;)

Еми не че нещо ама това предишното не беше кола а развалина ;) иначе старите октавии тези от 97-99 са им грозни фаровете а парите който даде за астрата едвали щеше да си намери свястна октавия ;)

Иначе аз съм фен на шкода .Баща ми преди 10 години си купи нова Филиция и много готина беше ама преди 5 години катастрофира челно и колата замина.

Баща ми сега си тярси 2ра рака superb ама нещо като гледах в mobile нямаше хубави.Той търси 2.5TDI по възможност elegance

 

хаха абе ей...от Шкодата няма по железно (120kata)и е супер за Оффроад сам знаеш... ;) спомни си за рибата като ходих ме ...и на вилата как всички се бях ме на блъскали а вашета остана 3дена там

така че това е кола която 99% ще стигнеш от А до Б...

Еми исках октавия ама ето на :roll: при тези неща парите играят :mrgreen:

Бате точно с 120ката 1% да стигнеш от точка А до точка Б ;) :roll:

 

Знаеш че баща ми няма да даде 50000лв за нова

Каза ми до 25000-27000лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие тука на лафче го ударихте :evil:

Има си чат клиенти за това, ЛС, телефони и т.н...

Ванка, обясни му на andreicho1, че това е форум на Шкода. Това, че ти, като член си се сдобил с друга марка - добре, ама друг да се регне тук за да се хвали с Опел, някак не върви... Пък и да седне да ни обяснява може или не със 120-ка да се стигне от А до Б - ми смешно е. Не само до Б, ами и до Я ще стигнеш, стига да е гледана колата. Защото ей тези Астри, колкото и да са здрави (да, здрави са, имам и такава, но бензинка), ако не се поддържат, също ще стане на въпрос биха ли те закарали до желаната дестинация... Т.е. проблема не е в коя да е кола, а в поддръжката и консумативите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска палнах шкодата...е това си е друга работа...да чуеш нещо готино :D и обороти до 8000хил ....

 

smile079 smile079 smile079 smile079

Тия оборотомери са големи лъжци :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя до 6 хил показваше и пак не му вярвах, а неговия до 8к :mrgreen: Надявам се имаш предвид че е разграфен до 8к за разлика от дизеловите който са до към 6к ;)

 

 

А колата ти има ли климатик ,а мултиволан. Аз на моята имам и е страшно удобно да си правя всичко по музиката от волана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.