Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз да се похваля...


Recommended Posts

EEEEEEEEE! Дизел ли бе, бате?!? :mrgreen:

 

Да ти е честита, явно в крайна сметка разума е надделял :)

 

ПС Не знам що, но си мисля, че алфа повече щеше да ти тича

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае честито - със здраве да си я караш и да я пазиш :)

Нищо, че е дизел - важното е да ти харесва...

А т'ва, че колата сама те е намерила - лично аз, предпочитам аз да я намеря, а не тя мен :mrgreen: Щото така бих карал това, което искам, а не това, което ме е намерило :P

Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алфата е голяма пръчка -сервизен автомбил е ,постоянно нещо не е в ред по прекалено сложните й електроники ,така че астрата е по добрият избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да си я караш. :)

 

И аз като тебе се колебаех между различни марки, като една от тях беше въпросната Астра, но реших, че ще е Фабия, защото познавам Шкодите една идея по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Z е Common Rail. Не вярвам твоя от 2000 година да е такъв. X са предкамерните, а Y с директно впръскване преди Common Rail.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито!!! ;) Много безаварийни километри с дизеловата "печка" :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много да те радва, на хубави места да те закарва, много гаджета да возиш с нея. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе на някое събиране ще дойда с нея...ако не ми е забранено... :roll: ...

 

Паркирвай я до администраторското возило - никой нема да смее да ти се кара. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Voodooр, готов съм да се дръпнем ;) , да защитя честта на доброто TDI. Конете ми са 20 повече, та ще кача Ицко да се вози с мен и да филмира събитието :mrgreen:

 

И пич, моля, коригирай годината долу на Астрата - там си пишем кога е произведена колата, а не кога е придобита - като гледам правилно си написал на Шкодата, що с опела не е така - не знам :!:

 

Айде, живо, здраво - да я караш, да не я зареждаш често и й се радвай :!: Пък виж и Опел форума, братчеда там се подвизава, на една кола вече е монтирал турбо, на другата пък го е ремонтирал, та си е заклет Опелджия ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен. Ще я видим на някоя среща, а за бой станахме много с опели така че трябва да се браним един друг :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита и безаварийна!Моята е същата само дето е ДТИ 75к.с. Исузу,добри са ама не се меткай на 1.9тди,че ги имам и двете и тди-то е само 90 коня ама разликата е от земята до небето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Z е Common Rail. Не вярвам твоя от 2000 година да е такъв. X са предкамерните, а Y с директно впръскване преди Common Rail.

 

:P Това не го казвай на никой друг, че ще ти се смеят хората!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, приятни и безаварийни километри 8)

Между другото за разхода на този двигател има много добри отзиви, дано и ти ги потвърдиш ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде - честито! И да черпиш :mrgreen:

П.С. И да не се излагаш да купуваш нафта от мошеници, че кой знае какви "жабета" може да плуват вътре. Аз така патих на Вектрата ми едно време - свалях помпата да я чистят :evil: Де да знам, сега "преточвачите" може да са по-честни.Със здраве да си я караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Z е Common Rail. Не вярвам твоя от 2000 година да е такъв. X са предкамерните, а Y с директно впръскване преди Common Rail.

 

:P Това не го казвай на никой друг, че ще ти се смеят хората!

 

Гледах в TecDoc, че такива бяха означенията. Пиши на лично да ми кажеш къде се заблуждавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....една част от младите ми години мина с нея... :cry:

 

Малий.... кога остаря бре smile115

 

PS: Sorry, просто не се въздържах. Ще се самоцензурирам тия дни :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колегата скоро ще чукне златните 20 години - както и да го погледнеш, това си е една почтенна възраст. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам за теб, VooDoo, сега ще можеш да се регнеш в Опел форума и нас да ни оставиш най-после на мира :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там като се регнеш и бързо ще разбереш за какво са тия % който ги слагат под името ти и бързо ще разбереш като станат 100% какво се случва. След това ще се сетиш пак за нас и ще продължиш да си питаш тука глупости по цял ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, Corropt, направо ме зариби - ще ходя да се регна в техния форум да разбрера какво става при 100%, щото от твоя пост не разбрах ;)

 

Би ли ни просветлил другите незнаещи каква е връзката между процентите и евентуалното "завръщане" на Voodoo към нашия форум? :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.