Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Аксесоари Октавия Тур!


drift

Recommended Posts

Искам да попитам някой има ли представа за цената на мрежите за вещи за багажника на Октавия Тур Хечбек?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам някой има ли представа за цената на мрежите за вещи за багажника на Октавия Тур Хечбек?

 

30 и няколко лева трябва да са. Най-добре звънни в ЕТ да питаш ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, не лъжи човека :!: :lol: Взех си, към 70лв бяха преди 4 месеца. Съмнявам се толкова да са паднали. Освен ако хечбека не е особено еФтин ;)

 

Все пак нека си звънне във Еуратек и ще реши спора ;)

 

EDIT: Goga, и на мен не ми е ясно защо толкова струват, не са кой знае какво и се съмнявам да са кой знае колко по-големи от Румстърските (ако въобще са по-големи), ама струват повече. Не мога и с класа да го обясня, защото сега Тура се води Октавия втора категория, пък се плаща като за първа.... не го разбирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: С какво толкова, се различават от на Румстъра бре, че са двойно по-скъпи? За справка мрежи тип джобове(2бр) за румстър-36лв, мрежа за дъното на багажника(1бр.) - 36 лв :roll: . Ако ги смяташ двете заедно се връзват на 70, прав си. Извинявам се, ако съм подвел колегата все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази мрежичка не върви ли оригинално с колата :oops: . Верно, че моята е втора употреба, ама в багажника при резервната гума имам такава в найлонова торбичка с някаква лепенка с надпис Skoda Auto...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази мрежичка не върви ли оригинално с колата :oops: . Верно, че моята е втора употреба, ама в багажника при резервната гума имам такава в найлонова торбичка с някаква лепенка с надпис Skoda Auto...

 

И при мен е така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази мрежичка не върви ли оригинално с колата :oops: . Верно, че моята е втора употреба, ама в багажника при резервната гума имам такава в найлонова торбичка с някаква лепенка с надпис Skoda Auto...

 

Коко, не върви оригинално. Само за L&K май. Аз мойта си я поръчвах допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, така ли :roll: ... Ами в такъв случай май съм готов да се разделя с мойта на определена цена, че нещо не й намирам приложение в колата :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако не се лъжа бяха или 36 или 38лв. За комбито бяха двойно! Т.е. Гогата може и да не е излъгал ... много :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма много смисъл от разлика в цените, при положение, че пода на комбито и на хечбека са 1:1....

 

Има, има :mrgreen: На комбито има вертикална, докато на хеч-бек-а няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има я оригинално,но само на по-високите нива но оборудване!Иначе незнам как не и намираш приложение,мен лично ми писна да ми летят разни неща из огромния багажник.Ще отида до Еуратек и ще си я поръчам тия дни,мерси за инфото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.