Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак за Пиербург 2Е3...


120 L

Recommended Posts

Имам си проблемче: при подаване на малко газ и отпускане след това на педала на газта двигателят гасне, особено при придвижване тръгни-спри, което е характерно за града....Викам си , да дигна оборотите малко :oops: И като почна едно заглавичкане с двата винта(за дроселната клапа и за качеството на сместа) и отиде цялата събота следобед :evil: без никакъв ефект! Или държи обороти доста над 1000, или гасне......Какво беше това чудо.....ега ти.....Бях чувал, че реглажа е труден, ама чак толкова?! В залисията даже ми кипна антифриза-надявам се да не е чак толкова опасно, пуснах парното и изчаках да спадне температурата......Помагайте кой с каквото може :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като става въпрос за карбуратор лично аз почвам от лесното и карам полека към трудното ... това че не държи малки обороти може да е от много работи - ел. жигльора е задръстен или не работи , иглата не затваря и дави мотора , аванса не е в нормални граници и т.н. Ако този карбуратор е поставен на 120 ка има ли изравнителна плочка за да се хоризонтира и още доста причини , които могат да ти докарат подобни главоболия ... разгледай в раздел "Литература" има доста добри руски PDF -и където доста добре е описано устройството , способите за ремонт и заводските настройки ;)

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,на 120-ка е ,но с фаворитов мотор. И по пътя на проба и грешка установих,че щом докарам по-ниски обороти И ВКЛЮЧА ПАРНОТО!, след секунди моторът гасне. Това пък що за чудесия е!?!?!?Лоша маса или недай боже слаб акумулатор-макар,че върти и пали без грижи! И ако е лоша маса, къде да я търся? :|Изобщо какъв дявол може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма играчка падна и още не е добре. Стабилна работа при обороти около 1000 в мин,гледам хубавите руски схеми и се мая,щото там карбуратора го настройват в заводски условия.....Има ли варненски майстор по тоя Пиербург, че ми писва яко втора неделя да си губя,че и съботите????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.