Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със захващането на стъпалото..


Recommended Posts

Колеги,помогнете ! Усилвателя постоянно пада от гърба на задната седалка... всеки път го захващам с все по-големи и по-големи шрафтове... "кората" от задната страна на задната седалка е мого паянтова и тънка и непосредствено след нея е дунапрена - в който няма как да навия каквото и да е.. Изнервям се писна ми както си карам и друсна в поредната дупка и чувам как усилвателя почва да се въргаля в багажника.

Предложете начин по-който да го захвана здраво. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да седи на седалките - просто го измести оттам, какъв е проблема! Примерно го захвани за бокса ако не искаш да ти заемо допълнително място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с местенето на стъпалото върху боска отпада поради факта,че бокса е кръгла туба... От ляво пък е газ powera :D .... От дясно няма повърхност върху която ще да може да се захване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с местенето на стъпалото върху боска отпада поради факта,че бокса е кръгла туба... От ляво пък е газ powera :D .... От дясно няма повърхност върху която ще да може да се захване...

 

И тук идва момента да дадеш на професионалисти да ти сложат басчето в правена за него бас каса, която няма нищо общо с картонената туба като свирене ;) ....и после да си сложиш там усилвателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тубата е фабричен оригинал комплект с ZTE говорителя като за 10' напълно задоволително (за мен) вади звук но и твоето предложение не е лошо имам познати които могат да ми сметнат кутията на според говорителя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че е фабрична не означава задължително добра. Тубите се продават понеже заемат по малко място и са по евтини. За по непретенциозна музичка стават. Иначе разпитай тук-таме за това което ти казвам или най-добре си направи едно боксче и ще видиш че ще се учудиш от разликата в свиренето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая идея с поставянето на усилвателя върху кутията на баса не е никак професионална и общто взето води до евентуални проблеми с платката на усилвателя от вибрациите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая идея с поставянето на усилвателя върху кутията на баса не е никак професионална и общто взето води до евентуални проблеми с платката на усилвателя от вибрациите.

 

За появата на студени спойки ли намекваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е в крайна сметка... освен да взема да сменя колата,че музиката немога да закрепя ебаси :mrgreen: ...

Ще го мъча някак си ще подлагам ли нещо и аз незнам,разхвърлял см я и без това поне да направя всичко..

Благодаря ви ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая идея с поставянето на усилвателя върху кутията на баса не е никак професионална и общто взето води до евентуални проблеми с платката на усилвателя от вибрациите.

 

Води до евентуални проблеми само ако басовете се бускат на повече от 400 вата (грубо казано), имам предвид при по мощните субове, а колегата е с някакво китайче на ZTE което няма такава сила за да навреди на усилвателя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в интерес на истината "мощността" като цяо не е много голяма но задоволителнa... Насочил съм се към това да сменя тубата с бас бокс с Blaupunkt говорител 12', и тогава вече ще захвана стъпалото за бокса. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, пак ще съм ти малко опозиция... :oops: Направо забрави са субовете на блаупункт!! Трагични са. Общо взето много малко свирят по зле от тях. Блаупункт отдавна не са символ на качество като едно време. По добре разпитай малко и събери мнения, със сигурност ще останеш по доволен от избора си после...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо забрави са субовете на блаупункт!! Трагични са. Общо взето много малко свирят по зле от тях.

 

Говориш само за говорители или попринцип общо ?

Защото и CD-то ми и Усилвателя са Blaupunkt и мога да твърдя,че се представят доста добре.

Ако не Blaupunkt за говорител то последната ми опция ще е Alpine.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За появата на студени спойки ли намекваш?

- Да, както и за мъката по откриването им водеща до масово презапояване.

 

И от мен един глас "Против" Блаупункт. Особено пък плеърите им са ми съвсем ужасни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо забрави са субовете на блаупункт!! Трагични са. Общо взето много малко свирят по зле от тях.

 

Говориш само за говорители или попринцип общо ?

Защото и CD-то ми и Усилвателя са Blaupunkt и мога да твърдя,че се представят доста добре.

Ако не Blaupunkt за говорител то последната ми опция ще е Alpine.

 

Усилвателите им стават (блаупункт) за парите си, всичко останало - не. Alpine ако имаш финанси е хубаво да е от първите ти опции ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.