Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

какво мислите за...


Recommended Posts

Преди години имаше реклама по телевизията за нещо подобно, пак работещо с магнити. Един познат си беше взел и ефект нямаше никакъв :) . Хубавото в случая е, че ако не помогне, поне няма да навреди...надявам се :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Хубавото в случая е, че ако не помогне, поне няма да навреди...надявам се :mrgreen: .

 

не е сигурно - аз още по соц. време си бях сложил един подобен "уред". Представляваше намагнитена тръба, която се свързва посредством скоби към маркуча от помпата към карба, т.е. бензина минава по нея. Една от тия скоби се скъса и понеже минава точно над кабелите за свещите бензина пламна, добре че имах изправен пожарогасител... сега вече ги правят да обгръщат само отвън бензиновия маркуч, ама силно се съмнявам да имат някакъв осезаем ефект - всичко е реклама! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно - и аз не вярвам, но...

На един бивш колега, сериозен човек на 50 години, му бяха дали такава джаджа без пари преди около 5 години. С уговорката след 3 седмици ако е доволен да си я плати или да я върне. Познайте - той си я беше платил, защото разхода му падна с 12-15%. :!:

Колата му беше Форд Фиеста 1.1i

И те така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото безплатно нещо на този свят е сиренето в капана за мишки.

 

Не си прав! Мишката плаща с живота си обикновенно ;)

Колкото до тези джаджи - 59 лв/бр. ми се види мнооооо. Има подобни щуротийки в и-бей на символични цени. Що не опиташ от там? Но както каза Митко - всичко е реклама :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добро смесване на гориво-въздушната смес има при по-високо налягане в рейката на дюзите, стига да могат да работят на такова. Не случайно има известни вариации в работното налягане на дюзите на инжекционите. И в тоя ред на мисли със същите пари в ръка много по-голям ефект ще има да ги изхарчите давайки си дюзите на стенд за почистване с ултразвук, които ги кара да работят през това време и се следи в последствие как разпръскват горивото. Дори една ваничка с ултразвук би била по-добро вложение според мен отклокото тези магнити... иначе тази теория я има както каза Митко от времето на дядо ми още, ама който не я знае да се радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.