Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос: Цени за части, на "Octavia", в Чехия.


tuningmania

Recommended Posts

Здравейте,

 

На една от срещите на "Skoda Club, Bulgaria" пред "НИМ" преди няколко седмици, един Колега от форума (чийто "Nick Name" не знам) спомена, че имало начин, по Интернет, да се проверяват цени на резервни части за "Skoda" в Чехия. Колегата ако не се лъжа кара "Skoda Fabia" и на срещата каза, че скоро се е върнал от Чехия и, че е ходил до Музея на "Skoda" там. Ако някой се сеща кой е Колегата или знае как мога да проверя за цени на чести - нека сподели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Здравейте,

 

На една от срещите на "Skoda Club, Bulgaria" пред "НИМ" преди няколко седмици, един Колега от форума (чийто "Nick Name" не знам) спомена, че имало начин, по Интернет, да се проверяват цени на резервни части за "Skoda" в Чехия. Колегата ако не се лъжа кара "Skoda Fabia" и на срещата каза, че скоро се е върнал от Чехия и, че е ходил до Музея на "Skoda" там. Ако някой се сеща кой е Колегата или знае как мога да проверя за цени на чести - нека сподели!

Това май трябва да съм аз.Извинявай, не съм видял темата.Аз по-скоро не говорех за части, а за аксесоари.Ако тази неделя дойдеш пред НИМ, ще си поговорим по-подробно а и другата седмица пак пътувам до Чехия.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
Здравейте,

 

На една от срещите на "Skoda Club, Bulgaria" пред "НИМ" преди няколко седмици, един Колега от форума (чийто "Nick Name" не знам) спомена, че имало начин, по Интернет, да се проверяват цени на резервни части за "Skoda" в Чехия. Колегата ако не се лъжа кара "Skoda Fabia" и на срещата каза, че скоро се е върнал от Чехия и, че е ходил до Музея на "Skoda" там. Ако някой се сеща кой е Колегата или знае как мога да проверя за цени на чести - нека сподели!

Това май трябва да съм аз.Извинявай, не съм видял темата.Аз по-скоро не говорех за части, а за аксесоари.Ако тази неделя дойдеш пред НИМ, ще си поговорим по-подробно а и другата седмица пак пътувам до Чехия.Поздрави

 

Колко често пътуваш ако не е тайна???

и за какви неща е удобно да те тормозим...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.