Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Паркиране във Велико Търново


Recommended Posts

Някой колега от В.Търново да ми каже какви са актуалните цени сега за паркиране в зоните - интересуваме целия ценоразпис който е по табелките.

Ще бъда в хотел "Алегро" - срещу старото Военно училище (до парка) и там се сещам отзад, че имаше общински паркинг.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , съжалявам , но за целия ценораспис може да те поизлъжа.(мисля , че беше лев на час , като има отстъпки и се стигне до 6 лева за 24 часа) не съм много сигурен. Мисля , че Алегро си има платени места за гости. Ако спреш в 19.30ч. и платиш за час до сутринта до 07.30ч. никой няма да те закача. Паркингите не са охраняеми (смятам знаеш).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за 1 час беше лев, за 3 часа мисля, че 2.

Губи ми се дот 8 до 20 часа защото така смятам да го ползвам.

Да знам, че не са охраняеми - просто искам да не съм на улицата.

Доколкото разбрах ви правят нови зони и са им взели местата за паркиране на хотела.

И по спомени се сещам, че към парк аимаше бая места, иначе до Етъра.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

krsgogo1 - златен си ;)

Благодаря ти много.

Tafkata - раждан съм във Велико Търново, село имам на 10 км оттам редовно съм посетител в тоя район - убий ме не знам кога е празника на града.

Ако споделиш това инфо - и тебе ще позлатя ;)

Иначе - просто ще пообиколя страната и ще спра 3 дни и тук, за да се видя с приятели и да по обиколя екопътеките.

А как мога да разбера кога ще има "Звук и светлина"?

Ходил съм сигурно още като го откриха и оттогава не ми се е случвало - но и рядко съм оставал вечер в града - то е било по кръчмите;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже мога да добавя , че "Звук и светлина" ще е от 22:00 ч. на 22.03 :D

Точно така! И ние пътуваме утре за Търново. В редките пъти, когато съм имал възможност да го посетя този град, съм оставал безмълвен пред красотата му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ги гледах 30мин-0.50ст, 1ч-1лв, 3ч-2лв, 6ч-3лв, 8ч5-лв.

Тия хора нещо май не са си сложили цените много умно :?:

Бих препоръчал на колегите които искат да ползват паркинга 8 часа, да си платят веднъж за 3, и веднъж за 6.

Така ще имат 1 час бонус за същата сума :roll: :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.