Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Fun


skoda_ss1

Recommended Posts

Един колега си купи такава Шкода и ми стана интересно колко такива има в България, защото досега не съм срещал дори и в нета. 1.6 на VW

Ето и снимка- http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... at=0&pos=3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на него! според мен е първата подобна в клуба и една от първите в БГ. по едно време се продаваше в мобиле една такава, но дали беше снимана в БГ...

както и да е колата е един път!!!

:smt004 :smt004 :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен тази съм виждал обяви за още 2 нововноса FUN. Иначе точно колко са в България - един Бог знае...

 

Нека твоя колега да се регистрира и да представи колата малко по-подробно, мисля, че за доста от колегите ще представлява голям интерес. Моя определно го събуди с тази снимка :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко срещани са и се съмнявам да има повече от 2 - 3 ... Фаворит знам един , който гние между строежите в Лозенец , а такава Фелиция виждам за първи път и трябва да се отбележи , че е доста по - добре изпипана от Фаворита ... дано да се ползва наистина за ФЪН , а не да вози стъкларий , шкафове или торби с цимент :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да я използва за такива работи. ;) Имаше малко проблеми с нея но вече е супер. ;) Но не ми стана ясно заводско ли излиза с двигател на VW 1.6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно коле :mrgreen: . Да си го пази твоя приятел и да му се радва, `щото си е рядкост. :)

 

Но не ми стана ясно заводско ли излиза с двигател на VW 1.6

 

Да, заводски е с 1,6 двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.