Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Инсталация за радиоозвучаване на Fabia Sedan


ikonoma

Recommended Posts

Имам токолони само в предните врати. Обаче мисля да си купя и за отзад. Дали има съществуваща исталация или трябва да пускам кабели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко неточно съм се изразил. Става въпрос за тонколони, които мисля да сложа на кората между багажника и купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко неточно съм се изразил. Става въпрос за тонколони, които мисля да сложа на кората между багажника и купето.

 

За съжаление ще ти отговоря - със сигурност няма. Трябва сам да пускаш. Долу - в пластмасовите капаци на праговете (откъм шофьора).

:oops: Ама защо ли ти го пиша. Ти със сигурност знаеш добре. Успех с озвучаването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата е ясна. Ще се действа. Мерси! smile159

 

П.П. И за двете тонколони ли пускате отляво кабелите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата е ясна. Ще се действа. Мерси! smile159

 

П.П. И за двете тонколони ли пускате отляво кабелите?

 

 

В събота ...до 12.00ч работим безплатно ! Обади се , ако се страхуваш да сваляш кори и "прагове" ...Заповядай! :)

 

п.п. ...аз ги пускам отдясно , щот кат се наведа отляво си удрям главата в кормилото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за предложението, но и мен ме сърбят ръцете. :D

 

П.П. В момента Октавията е на трупчета заради измислените гаечни ключове 18 и 21 мм. :evil: Ще слагам втулките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете как да сваля решетките отзад на кората? Отдолу гледам има по 6 болта, които се скриват зад ламарината и няма шанс да ги развия. Не съм сигурен дали е от тях. Страх ме е да напъна, че може да счупя решетката. Може би има някакви чопове, които не съм видял?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата е наистина елементарна. Сваля се облегалката на задната седалка и с кръстата отвертка се развиват две болтчета. В гредичката, точно в средата на кората има една пластмасова закопчалка. Стиска се с клещи и кората с надига в средата, като едновременно с това се дърпа напред. Отдолу се махат винтчетата, които държат решетките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.