Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ГТП софия


todor_velikov

Recommended Posts

колеги бихтели ме насочили къде мога да си направя прегледа на колата без да имам проблеми.по колата всичко си е наред,но тук-таме има по малко ръждичка и някой чичко може да се заяде .а пък 30 лв няма смисъл да се дават на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи към коя застрахователна компания си се застраховал.Аз например съм към ДЗИ и ползвам отстъпка.Прегледа ми излиза 5лв. но последния път се направиха на интересни заради оборудването на автомобила и се наложи да и хвърля 10лв. за да си затворат очичките

( 10-те лева им ги хвърлих като на гладни просяци)Предполагам и тебе ше те клатът за неко лев заради тия ръждички :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "todor_velikov" - Аз си минах "ГТП" на "Skoda Octavia"-та в "Диана"-та (магазина/сервиза за гуми) в Люлин, преди две седмици, но колата нямаше проблеми. Но и не забелязах някой да ми я оглежда де! Спирачките ми гледаха, светлините и отработилите газове. 24 лева ми струва. Няколко дни по-късно си минах "Ford Mondeo"-то, но в друг (специален) пункт, където хич не гледат нищо. Цената беше 35 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини на някое от следните три места, в зависимост къде ти е най-удобно.

1. В двора на зеленчуковата борса в Слатина - то е станало нарицателно вече това място.

2. По ул. 202 от Централни гробища в посока ТЕЦ София, след Шел-а има една пряка вдясно, след 15 м. има една порта пак вдясно и вътре е сервиза. Минавал съм там дълги години с Шкодата и не са ми правили проблеми нито за лош външен вид, нито за пукнатото стъкло. Не съм ходил тук от доста години, но едва ли са се сменили хората.

3. Не съм ходил, но ако ти е на път мини по Сливница, след Орион по посока околомръсното на около 100 м вдясно има една гумаджийница и в двора й е пункта за ГТП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "PV" - Ха-ха-ха.. съвсем случайно аз си направих "ГТП" на "Ford Mondeo"-то в 3-тия пункт, който спомена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има на Сливница и още един пункт точно преди Шел бензиностанцията в един малък сервиз с транспарант ГТП, работи и в събота. Човека е много разбран, оказа се и ретро-любител, отворихме си лаф и така съчетах полезното с приятното ;)

 

п.п. за прегледа си носи големия талон на колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички отзовали се,най-удобно ми е да отида на сливница или до гробищата :D

айде другата седмица ще отида ,дано мина безпроблемно.

поздрави на всички ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.