Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски 2008 - Програма


Хашек

Recommended Posts

А вторият е, тъй като няма да сме с мойта Фабиана, с много лошо око ли ще се погледне, ако дойдем с друга кола?? :oops:

 

За пистата не мога да ти отговоря, тъй като и аз не съм запознат къде е(някъде край Габрово, ама къде точно :roll: ), но за различната от Шкода кола няма да има проблем ;) . Важното е да отбележиш присъствие :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Хашек

    12

  • BlackPearl

    6

  • Shkogi

    4

  • ikonoma

    3

Най-много писали в темата

Най-добре е на 03 май към 10:40 да очакваш Шкода-колоната на изхода на Габрово посока Търново и да ни последваш. Иначе в bgmaps.com можеш да намериш селото.

 

Стикер ще има, награда... според заслугите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота от 14:30 до 16:30 сменяме Картинг пистата с "Пазар на авточасти и автомобили", тъй като картинг пистата ще бъде заета през всичките дни.

 

Поздрави

 

а дали ще има кой да пазари smile106 или само да разнасяме, че като гледам колко несериозни има ми идва smile150 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми въпрос е: къде около Габрово е писта "Междене" да дойдем да ви погледаме в събота.

Тръгваш от центъра на Габрово в посока Велико Търново. Минаваш покрай Дома на хумора и сатирата, жп гарата, колелото (кръгово движение), подминаваш разклона за кв. Стефановци пада ти се в дясно и има табела), стигаш едно голямо кръстовище (на ляво има голям мост-естакада - казвам ти го, ако се объркаш), но ти пак караш направо. Минаваш покрай една бензиностанция и на 50 м. след нея има друго кръстовище , където завиваш наляво (ако погледнеш на дясно се вижда магазин Нова Деница /май така беше/, един голям жълт). Започва дълго спускане. Минаваш край Строителната, бившето ОПСО и излизаш от града. Започва дълго изкачване. Все направо и направо, докато стигнеш едно кръстовище, на което си без предимство. Завиваш на ляво. Още километър два и си на летището. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми въпрос е: къде около Габрово е писта "Междене" да дойдем да ви погледаме в събота.

Тръгваш от центъра на Габрово в посока Велико Търново. Минаваш покрай Дома на хумора и сатирата, жп гарата, колелото (кръгово движение), подминаваш разклона за кв. Стефановци пада ти се в дясно и има табела), стигаш едно голямо кръстовище (на ляво има голям мост-естакада - казвам ти го, ако се объркаш), но ти пак караш направо. Минаваш покрай една бензиностанция и на 50 м. след нея има друго кръстовище , където завиваш наляво (ако погледнеш на дясно се вижда магазин Нова Деница /май така беше/, един голям жълт). Започва дълго спускане. Минаваш край Строителната, бившето ОПСО и излизаш от града. Започва дълго изкачване. Все направо и направо, докато стигнеш едно кръстовище, на което си без предимство. Завиваш на ляво. Още километър два и си на летището. :D

 

за най лесно кажи като качиш баира в изхода на габрово има разклон и се завива на ляво, ако го изтървеш от дясно има морга. връщаш се 50-100м и дясно, след това само направо и внимаваш за нерегулирано кръстовище с прехвърчане на коли/намира се след десен завой с околни храсти и лека права/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен например ми трябва изпускателен колектор за фаворитовия мотор на Рапида, че сега част от газовете "ароматизират" купето, бих взел и едни задни колани от Skoda 130 GSL, че не е лошо да ги има, ама на, няма сериозни продавачи :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми въпрос е: къде около Габрово е писта "Междене" да дойдем да ви погледаме в събота.

Тръгваш от центъра на Габрово в посока Велико Търново. Минаваш покрай Дома на хумора и сатирата, жп гарата, колелото (кръгово движение), подминаваш разклона за кв. Стефановци пада ти се в дясно и има табела), стигаш едно голямо кръстовище (на ляво има голям мост-естакада - казвам ти го, ако се объркаш), но ти пак караш направо. Минаваш покрай една бензиностанция и на 50 м. след нея има друго кръстовище , където завиваш наляво (ако погледнеш на дясно се вижда магазин Нова Деница /май така беше/, един голям жълт). Започва дълго спускане. Минаваш край Строителната, бившето ОПСО и излизаш от града. Започва дълго изкачване. Все направо и направо, докато стигнеш едно кръстовище, на което си без предимство. Завиваш на ляво. Още километър два и си на летището. :D

 

за най лесно кажи като качиш баира в изхода на габрово има разклон и се завива на ляво, ако го изтървеш от дясно има морга. връщаш се 50-100м и дясно, след това само направо и внимаваш за нерегулирано кръстовище с прехвърчане на коли/намира се след десен завой с околни храсти и лека права/.

 

Да, наистина там е най-лесно, но където аз описах е най-кратко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми въпрос е: къде около Габрово е писта "Междене" да дойдем да ви погледаме в събота.

Тръгваш от центъра на Габрово в посока Велико Търново. Минаваш покрай Дома на хумора и сатирата, жп гарата, колелото (кръгово движение), подминаваш разклона за кв. Стефановци пада ти се в дясно и има табела), стигаш едно голямо кръстовище (на ляво има голям мост-естакада - казвам ти го, ако се объркаш), но ти пак караш направо. Минаваш покрай една бензиностанция и на 50 м. след нея има друго кръстовище , където завиваш наляво (ако погледнеш на дясно се вижда магазин Нова Деница /май така беше/, един голям жълт). Започва дълго спускане. Минаваш край Строителната, бившето ОПСО и излизаш от града. Започва дълго изкачване. Все направо и направо, докато стигнеш едно кръстовище, на което си без предимство. Завиваш на ляво. Още километър два и си на летището. :D

 

за най лесно кажи като качиш баира в изхода на габрово има разклон и се завива на ляво, ако го изтървеш от дясно има морга. връщаш се 50-100м и дясно, след това само направо и внимаваш за нерегулирано кръстовище с прехвърчане на коли/намира се след десен завой с околни храсти и лека права/.

 

Да, наистина там е най-лесно, но където аз описах е най-кратко.

 

то от тва по кратко няма. пътя за търново и квот написах. през габрово е само направо. държиш само право и който се покаже го буташ да чака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, който иска ще прави пазар на части, коъто не, ще рита мач на поляната.

 

Поздрави

 

Ха браво Хашек, супер идея, нищо не ни пречи да сформираме две три отборчета ако има желаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желаещи има, и топка Каппа има, а пък футболисти - бол... Половината варненска група са все големи голмайстори... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Освен това си имаме професионален вратар кандидат за пфк Добруджа и националния отбор :P :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да доуточня-в момента играя последен!

Аз съм от типа пълня дупки всякакви-преди мач,където издиша отбора тренера там ме слага!

Халф(по скоро алф,защитник последен) и батко за 5 мача като последен има 3 гола! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че и от София ще се съберем няколко човека - "пипали" топка поне веднъж :mrgreen: , за да пробваме варненската група?! :lol:;)

 

А пък за купа може да се измисли, примерно: каса много студена бира! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано ВРЕМЕТО да е с нас!

 

Може да претнем мачле Варна,Русе(с Добрички капитан)-София(евентуално Пловдив)!

 

Да има малък ЗАЛОГ-понеже сме колеги,не искам да ви вземем много! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз ще дойда на събора едва в събота направо на междене.искам да попитам може ли да ми кажете към колко ще мине колоната през града та ако е удачно и аз да се включа в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10:40 на изхода на Габрово посока Търново.

 

По повод прогнозите за дъждове - аз от няколко дни правя black magic за слънце и хубаво време, но все пак който има шатри да ги носи - това спасява отчасти положението.

 

МНОГО ВАЖНО ЗА ВСИЧКИ КОЛЕГИ, КОИТО ЩЕ НОЩУВАТ В МАНАСТИРА:

ЖЕЛАТЕЛНО Е ДА СИ НОСИТЕ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ОТОПЛИТЕЛНИ УРЕДИ ЗА СТАИТЕ!

НАЛИЧНОТО ОТОПЛЕНИЕ В МАНАСТИРА НЕ Е ДОСТАТЪЧНО, ОСОБЕНО ЗА СЕМЕЙСТВА С МАЛКИ ДЕЦА!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

04.05.2008 (неделя) - 11:00 - 14:00 - писта Междене, 15:00 - награждаване

 

Това вярно ли е или си допуснал неволна грешка. Че да не объркам работите. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.