Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Соколски 2008 - Програма


Хашек

Recommended Posts

02.05.2008 (петък) - събиране и настаняване на участниците, подреждане на автомобилите, вечерен купон на поляната;

03.05.2008 (събота) - 10:00 - 15:00 конкурси, след 15:00 - свободна програма

04.05.2008 (неделя) - 11:00 - 14:00 - писта Междене, 15:00 - награждаване

 

Очаквам коментари и предложения.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Хашек

    12

  • BlackPearl

    6

  • Shkogi

    4

  • ikonoma

    3

Най-много писали в темата

аз мисля, че по принцип е ОК програмата, само 10 ч. сборен пункт ми се струва малко раничко след вечерния купон :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля до края,или поне до средата на следващия месец да обсъдим програмата и да я завършим окончателно-за да мога после да я напечатам и да я раздавам на участниците! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да е по-добре състезанията на пистата да бъдат на втория ден? Така си мисля че ще има по-голямо участие. Тоест програмата да се обърне за втори и трети ден. Другото предимство ще бъде в това, че награждаването на победителите в конкурсите ще бъде в края на събора...което някак повече ми се връзва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

\:D/ Звучи ОК за мен!

 

Казвайте ако някой има идеи,или промени-че дойде ли април почвам да я печатам!

 

На всяка кола по програма да се падне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се чух с наемателя на писта Междене, който държи и картинг-пистата в Габрово.

 

Ако има сериозно количество кандидати за дрифт на картинга, мога да резервирам участие в същия ден???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ЗА - давай, ще стане купон! казвай и ако трябва пари да ти пращаме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро а няма ли да е по удобно да направим конкурсите, състезанията и пистата събота? Защото ми се струва че няма повечето хора от събота да останат и трите дена, както се случи миналата година примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че от общо 6 почивни дни, които се събират тогава, не е сериозно да се компресираме в рамките на 1 ден. Датите са обявени отдавна, всеки може да си планира почивките от месеци напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не ме обвините в пристрастие към колегите от Варна,но ще кажа че съм напълно съгласен с Миро!

Да се обоснова:Съборът е ВЕДНЪЖ годишно-в рамките на 4 дни (1-4 май-като главните събития ще са събота и неделя-това прави един УИКЕНД-с едно преспиване ако се дойде събота сутринта)!

 

Разбира се има хора който имат ангажименти и тн(това не е за подценяване и е напълно разбираемо)-но все пак ще кажа веднъж годишно мисля,че е нормално да се отдели един уикенд!Все пак "уж" се водим фенове или поне приятели на Шкода!

(пример-дано ПРР не се обиди,че точно него давам-и на 2та събора имаше човека ограничено време,но ни посети макар и за половин ден-евала-стига човек да има желание става!)

 

Аз мисля да оформим ПРОГРАМАТА така:

 

02.05.2008 (петък) - събиране и настаняване на участниците, подреждане на автомобилите, вечерен купон на поляната;

 

03.05.2008 (събота) - 11:00 - 14:00 - писта Междене,14:30 -16:30 -Картинг писта Габрово, 17:00-свободна програма, вечерен купон на поляната

(то е ясно :mrgreen: )

 

04.05.2008 (неделя) - 11:00 - 15:00 конкурси, 15:30 - награждаване

 

 

П.С-Който иска може да разгледа Габрово,Етъра петък следобяд,след нареждането на автомобилите,или събота,за тези който не им се ходи на Картинг!Пиша го нарочно-всеки може да прави каквото си иска и по всяко време,но Ви моля-да спазваме някаква организация,защото иначе ще излезе,че труда по организацията е на вятъра............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естествено, че е прав Миро - казвам го без "регионални пристрастия" :) Целта е всеки ден на събора да се случва нещо интересно, не всичко да се скупчи в 1 ден на "тъгъдък". А ако някой не може да остане 2-3 дни, нека да си избере най-интересния за самия него (както ще направя аз) или просто най-удобния - все ще му бъде весело и най-важното ще се види със стари познати и нови колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това трябва да е крайния вариант на програмата. И нека модератора да го качи най отгоре за да се вижда. Дори не е лошо и на сайта да я има.

А за купона на поляната с барбекюто да нося ли китарата? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за купона на поляната с барбекюто да нося ли китарата? :mrgreen:

 

И питаш :o

Носи я, разбира се :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да оформя програмата окончателно така:

 

02.05.2008 (петък) - събиране и настаняване на участниците, подреждане на автомобилите, вечерен купон на поляната;

 

03.05.2008 (събота) - 11:00 - 14:00 - писта Междене,14:30 -16:30 -Картинг писта Габрово, 17:00-свободна програма, вечерен купон на поляната

(то е ясно )

 

04.05.2008 (неделя) - 11:00 - 15:00 конкурси, 15:30 - награждаване

 

 

(Ако няма кандидати за картинг пистата-свободната програма почва от 14:30)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

В събота от 14:30 до 16:30 сменяме Картинг пистата с "Пазар на авточасти и автомобили", тъй като картинг пистата ще бъде заета през всичките дни.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, мили хора!

 

Както вече знаете манастирът е резервиран.

Писта Междене също е резервирана, в 11:00ч на 03 май ще имаме достъп до пистата, също така ще се предлага скара и бира на място.

Стикерите са поръчани, ще бъдат готови следващата седмица.

Грамотите също са поръчани, ще бъдат готови също следващата седмица.

Купите също са поръчани, в темата за купи и награди се разбрахме следните отличия да се награждават с купи и грамоти, според което вече съм ги поръчал:

 

Топ автомобил - 1во, 2ро и 3то място - купа + грамота

Писта Междене - 1во, 2ро и 3то място - купа + грамота

Най-красив интериор - 1во място - купа + грамота

Топ аудио - 1во място - купа + грамота

Най-далечен участник - 1во място - купа + грамота

Реставратор на годината - 1място - купа + грамота

Автомобил - ветеран на събора - 1во място - купа + грамота

Бирен шампион - 1во място - купа

Купа Скендербег (канадска борба) - 1во място - купа

 

Предвидени за грамоти за най-млад участник и др.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!

 

За всеки ще се намери по някой конкурс, в който може да участвува.

Аз май като гледам, за съжаление, тая година мога да се кандидатирам само за последните два :cry: :cry: :cry:

 

Но все пак няма да се откажа... :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че програмата окончателно е изчистена и уточнена. Затова слагам кофара на темата и я махам то "Важни"

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

от скоро съм тук и не съм идвала по срещи. Обаче по времето, когато вие сте на Соколския манастир, аз ще съм в Трявна.

Първият ми въпрос е: къде около Габрово е писта "Междене" да дойдем да ви погледаме в събота.

А вторият е, тъй като няма да сме с мойта Фабиана, с много лошо око ли ще се погледне, ако дойдем с друга кола?? :oops:

 

P.S. Запазете ми един стикер за колата.

И една от наградите, моля. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.