Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Едно бързо мнение:Skoda Octavia 1.6 SR 101HP


deluX

Recommended Posts

Колега не прекалявай 4-4500 е малко малко за тази коля ;)

Иначе моята е същия двигател и мога да изкажа само похвали за него - сравнително икономичен е, мощен когато се наложи и т.н. Друг е въпросът дали тази която ти предлагат има климатик, "екстра" почти задължителна в днешно впреме вече.....иначе не вярвам да имаш ядове и проблеми с колета ако се навиеш да я вземеш.......Като съвет също така мога да ти кажа преди да я купиш да я закарате в сервиз за да я погледнат - това вече си е пркатика на много места и според мен е нещо много хубаво и полезно! Успех!

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички от знаменития клуб.Аз от скоро съм притежател на Октавия 1 точно с този мотор АЕЕ.Обаче все още не мога да разбера какво му е лошото!!! Ако може ,обосновете се хора.Просто за информация. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм със същия двигател и нямам оплаквания. Но доста хора от VW форума се оплакват от този двигател заради италианския инжекцион и дроселова клапа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм карал голф 3 с двигател АЕЕ и даже още го имам двигателя е прекрасен като разход и като вървене си е екстра доста добре се справя за тези 75 кончета и разхода му е една идея по-малко от другите 1.6 а и даже от 1.4, но да си го купиш чисто нов да го караш 6 - 7 години и да го продадеш защото следтова дроселовата клапа и италянският компютър така се скапват че си мечтаеш да караш чист карбуратор и никога никои да не е измислял пълният инжекцион ... данеговорим за пластмасовите колектори :evil: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да не пускам нова тема да питам за Октавиа същата година (97) но мотор 1.6 SR поне така пише колко коня е и има ли лоши страни :roll:

 

Мотор 1,6 SR на VW има 101к.с. или 74KW (малкия данък) , лоши страни се намират... :)

 

 

п.п. питай Bobi Doctora - той се е сблъсквал с такава техника 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.