Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отново за покупката нанова шкода.


vulo

Recommended Posts

Обърках ви със стоянов за което му се извинявам :), по инерция малко тръгнах:) Значи тази която карах беше изпълнение 4+1 товарен, т.е. с прадо на ползване на ДДС, но пък назад през 5 та врата нищо не се виждаше от тази решетка, само на огледалата, кото в интерес на истината са доста добри. Имата ли голямо мъртво петно отдясно или отляво? На огледалата ли разчитате повече? /към Румстър водачите/ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм забелязал разни елементи от купето на колата да пречат на видимостта назад. За предната видимост имам малко забележки, но все пак всичко е въпрос на навик.

За тези около 15500 км. все още не мога да й се накефя и наситя на колицата, така че смело напред. За мен Румстърчо е по-универсален автомобил от Окти Тур. Но каквото и да избереш новото си е ново ;) Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоянов, аз имах предвид отстрани, при изпреварване конзолите страничните дали пречат, иначе видях, че огледалата са доста добри.

Марто, не знам дали си получил съобщението ми на лична, не разбрах точно къде го пратих:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоянов, аз имах предвид отстрани, при изпреварване конзолите страничните дали пречат, иначе видях, че огледалата са доста добри.

 

Не пречат. Мъртвата точка е същата, като при останалите автомобили, които съм карал. На мен извивките на вратите ми пречеха в началото(на видимостта при минаване през кръстовище), докато не се оказа, че просто облегалката ми е прекалено назад :oops: . Иначе доста масивните колони на предното стъкло понякога пречат(най-вече при левите завои), но се свиква бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснато на: Чет Мар 20, 2008 09:53 Заглавие:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Стоянов, аз имах предвид отстрани, при изпреварване конзолите страничните дали пречат, иначе видях, че огледалата са доста добри.

 

моя грешка, извинявам се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за off-а: Мъртвата точка на видимостта не е ли това положение на изпреварващия автомобил при което не е видим нито на огледалата на изпреварвания автомобил нито от периферното зрение на водача на този автомобил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно това е! И за да стане възмонжно по-малко ги има тези участъци от левите огледала, които са отделени с вертикална линия (един колега скоро пита за нея) и от която навън огледалото е обло и се вижда по-голяма част отстрани на автомобила. Много хубаво нещо, Октавията ми е първата кола с такова нещо и честно казано ми е доста неприятно като карам кола без това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.