Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ръкавици за шофиране?


worldman

Recommended Posts

Здравейте!

Някой ако може да ми препоръча ръкавици за шофиране, че при дълъг път ръцете малко се изпотяват и съответно не е приятно а и е опасно...Може би някакви, които да попиват потта...да не спарват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с ръкавици за трениране, с рязани пръсти. Има едни на Найки от плат (кожата ще запарва), сиви на цвят. Меки са, удобни, полепват по ръката и изглеждат добре. За цени на знам, разгледай в магазините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Някой ако може да ми препоръча ръкавици за шофиране, че при дълъг път ръцете малко се изпотяват и съответно не е приятно а и е опасно...Може би някакви, които да попиват потта...да не спарват...

 

С ръкавици нещо не ми пасна. Става с калъф от естествена кожа. Хем ръцете ти са голи хем калъфа попива потта. Има ги при Жельо до пожарната - 8лв ( малкия размер) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "worldman" - Колега, защо не опиташ да насочиш духалките към волана и да пуснеш вентилатора на 1-ва степен.. слабо духа, колкото да не ТИ се потят ръцете..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това с ръкавиците едно че изглежда смешно отстрани второ че съвсем ще ти запарва ръцете. Изглежда си по "нервак" и затова така се получава с ръцете. И на мен ми се случва понякога особено лятото, но не е чек болка за умиране, че да са нужни ръкавици. Не си във Формула 1 или на рали. Карай си така и да не те притеснява. А на мен лично всякакви калъфи и други хуини, които се слагат на волана допълнително са ми адски неудобни и ме дразнят много. Като се замисля аз волана особено на извънградско едвам го крепа когато карам спокойно, та ръцете ми изобщо не го стискат, за да ми се потят.

 

ПП. Ръкавиците за колело найстина почти всички модели са от дишаща материя, но е наблегнато на това ако паднеш да не си свалиш кожата от вътрешната страна на дланите, а не нещо за по-добър захват или т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви на всички...и от други места ми казват да се възползвам от климатроника...и може би това ще е решението...Просто преди два дена като се връщах от София и по магистралата забелязах това леко потене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.