Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гумаджиите на Семинарията


anarchymisc

Recommended Posts

Сервизът и магазинът се намират на кръстовището на "Симеоновско шосе" с бул. "Никола Вапцаров". Освен гуми се продават филтри, мисля и масла. Работи 24/7, в неделя в 22:00 закарах джанти с гуми за смяна на гумите. Чаках около час, но момчето ми огледа джантите, каза ми в какво състояние са (те бяха 3, а новите гуми - 2) подбра ми 2-те по свестни , сложи новите гуми и ги балансира. Взех Дебика 165/70/13 Пасио май се води моделът, по 60лв едната (2 години гаранция), като монтаж, демонтаж и баланс са безплатни при покупка на нови гуми. Доколкото знам предлагат и изправяне освен баланс. Преди седмица взех и маслен филтър от там, Шампион С165 за 5,50. Много съм доволен, просто за такива места си заслужава да се сложи един +.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, точни са момчетата - оставял съм им гуми и джанти за баланс по време на големите сезонни опашки и вместо да вися, отивам да си върша др. работа или да пия кафенце и след някой друг час са готови!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наи знаете че хората имат лини лекари аз имам личен гумаджия

 

ако ви трябва качественна и барза работа и орландовци не ви е далече званете нямада останете разо4арован залагам си главата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.